شماره: 299950
1400/02/26
الماسی خبر داد: به زودی چند قرارداد مهم سرمایه گذاری منعقد می شود
الماسی خبر داد: به زودی چند قرارداد مهم سرمایه گذاری منعقد می شود

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز وعده داد: تا پایان این دوره مدیریت شهری، چند قرارداد مهم سرمایه گذاری منعقد می شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز، محمد سعید الماسی در جلسه با همکاران با تبریک عید سعید فطر گفت: به امید خداوند و با حمایت های بی دریغ جناب آقای نوشادی شهردار محترم اهواز تا پایان این دوره مدیریت شهری چند قرارداد مهم سرمایه گذاری منعقد می شود که نقطه عطفی در تاریخ سرمایه گذاری شهرداری اهواز خواهد بود.

وی این مساله را موجب سنگین تر شدن مسئولیت سازمان سرمایه گذاری قلمداد و تاکید کرد: از این رو بر ماست که خود را آماده مرحله جدید و ورود به عرصه های وسیع تری کنیم.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز ادامه داد: در سنوات گذشته تلاش های زیادی در حوزه سرمایه گذاری شهرداری انجام شده که  جای تقدیر و تشکر دارد، اما به دلایل متعدد هنوز این حوزه جایگاه شایسته خود را به دست نیاورده است. پس باید همت خود را در استای تحقق اهداف سازمانی بالا ببریم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه جناب آقای نوشادی شهردار محترم اهواز نگاه ویژه ای به مقوله سرمایه گذاری دارند تا جاییکه علیرغم مشغله زیاد خود، هر هفته به صورت ویژه جلسه سرمایه گذاری پروژه های شهرداری را برگزار می کنند. ضمن آنکه آقای آبیار معاون محترم مالی اقتصادی نیز همگام با شهردار مصمم به ایجاد تحول در مسیر سرمایه گذاری است.

الماسی در پایان اظهار کرد: هر چه  سازمان سرمایه گذاری در جذب مشارکت خصوصی، موفق تر باشد، به همان نسبت زنجیروار به رفاهیات پرسنل اضافه می شود.

در این جلسه همچنین تعدادی از همکاران به بیان نظرات خود در مسایل مختلف پرداختند.

حق انتشار محفوظ است ©