شماره: 301007
1400/05/04
مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز برگزار شد


به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز امروز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴با حضور مطهر معاون حراست شهرداری اهواز ، منصوری مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز، رشیدکیا مدیر حراست سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز و همچنین معاونین سازمان در محل سازمان بهسازی و نوسازی برگزار شد.
در این مراسم ابتدا مطهر معاون حراست شهرداری اهواز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رضا شاهپوری مدیر پیشین حراست و معرفی علی کوزری مدیر جدید حراست سازمان گفت: کار مثبت و موثر و کارآمد از اهداف مهم حراست است که انشاالله نیروهای جوان بتوانند با تعامل به این مهم دست یابند و امتیاز خوبی از حراست مرکز دریافت کنند.
در ادامه نیز منصوری مدیر عامل سازمان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات رضا شاهپوری مدیر حراست پیشین و خیر مقدم به علی کوزری مدیر حراست جدید گفت: رضا شاهپوری در این مقطع کوتاهی که در سازمان مشغول به کار بود اقدامات ارزنده ای انجام داد که انشاالله بتوانیم تقدیر ویژه ای از ایشان داشته باشیم.
وی افزود: حراست و سازمان می بایست در کنار هم و در یک راستا همکاری و روابط خوبی داشته باشند و امید است با همکاری هم در راستای نیل به اهداف سازمان قدم برداریم.
در آخر نیز کوزری مدیر جدید حراست نیز ضمن تشکر از همکاران و قدردانی از اقدامات شاهپوری مدیر حراست پیشین
سازمان گفت : امید است با همکاری هم بتوانیم برای پیشبرد اهداف عمرانی و آبادی کلانشهر اهواز تلاش کنیم.
حق انتشار محفوظ است ©