شماره: 301355
1400/05/30
مراسم بین الحرمین تمدید شد
مراسم بین الحرمین تمدید شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از تمدید مراسم بین الحرمین خبر داد.

سروش بزاز گفت: مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط قاری و مبتهل بین المللی سید کریم موسوی آغاز شد. در ادامه قرائت زیارت عاشورا وهمچنین مداحی حاج احمد خلف زاده و عادل عرفانی ادامه پیدا کرد .
وی ادامه داد: در این مراسم مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نبی زاده به ایراد سخنرانی پرداخت و در مورد اثر قیام عاشورا گفت: از روی آگاهی و ارتباطاتی که دارم بشما عرض میکنم که فقط خودتان و ایران راه نگاه نکنید امروز نهضت هایی در کشورهای دیگر بخصوص اروپای غربی براه افتاده و در محرم و صفر مجالس برپاست و اینکه عاشورا در کربلا نماند و منتشر شد یکی از دلایل اصلی آن این است که امام حسین (ع) در راه خدا از همه چیز خود گذشت و همه چیز خود را فدا کرد .
سروش بزاز در این رابطه گفت: در ادامه برنامه گروه فجرالفنون به اجرای برنامه پرداختند و طبق برنامه شبهای قبلی غرفه استودیوی کارهای فرهنگی دایر بود و همچنین فرهنگی هنری انشان با اجرای تعزیه علی اصغر به هنر نمایی پرداختند که مورد استقبال شرکت کنندگان در مراسم قرار گرفت .
حق انتشار محفوظ است ©