شماره: 301599
1400/06/16
وبینار "هوش تجاری در مدیریت شهری" برگزار شد
وبینار "هوش تجاری در مدیریت شهری" برگزار شد

مدیرکل نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات از برگزاری وبینار تخصصی کاربردی "هوش تجاری در مدیریت شهری" در تاریخ ۱۴ شهریور خبر داد.
مجتبی دین پرست گفت: در راستای رویکرد جدید اداره کل نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات، مبنی بر پرداختن به مفاهیم نو در مدیریت شهری به ویژه انتقال این مفاهیم به مدیران، این کارگاه با توجه به محدودیت های کرونایی به صورت وبینار بر بستر LMS برگزار شد.
وی افزود: موضوع این وبینار هوش تجاری یا هوش کسب و کار Business Intelligence (اختصارا BI) بود که کاربرد اصلی آن تبدیل داده ها به مزیت رقابتی برای سازمان است.

با توجه به این که شهرداری به عنوان یک مجموعه بزرگ با وظایف گسترده و عملکرد متنوع، با حجم بسیار بالایی از داده ها سر و کار دارد، جمع آوری، تحلیل، ارائه و بهره گیری از این اطلاعات برای تصمیم سازی و تصمیم گیری هوشمندانه و به موقع از مهم ترین دغدغه ها و وظایف مدیران به شمار می رود.
لذا مدیریت شهری باید به سمت و سوی استفاده از دانش هوش تجاری و ابزارها و
نرم افزارهای آن گام بردارد.

وی در پایان ضمن اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای برگزاری کارگاه های تخصصی و کاربردی بیشتر با موضوع هوش تجاری در سطوح مدیریتی پایه و کارشناسی شهرداری در ماه آینده، ابراز امیدواری کرد: با رسیدن به بلوغ سازمانی به عنوان مقدمه بهره برداری از دانش هوش تجاری در مدیریت شهری اهواز ، بهره وری و کیفیت خدمت رسانی به شهروندان افزایش یابد.

حق انتشار محفوظ است ©