شماره: 301692
1400/06/22
نویسنده فعال در حوزه دفاع مقدس میهمان معاونت فرهنگی شهرداری اهواز شد
نویسنده فعال در حوزه دفاع مقدس میهمان معاونت فرهنگی شهرداری اهواز شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سروش بزاز معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از ورود سعید عاکف به اهواز خبر داد .

سروش بزاز گفت: این نویسنده با دعوت مسعود امینی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز وارد اهواز شد و مورد استقبال قرار گرفت ، از برنامه های ایشان می توان به دیدار با فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور سردار سرتیپ احمد خادم سیدالشهدا جهت هماهنگی در خصوص ثبت وقایع و رویدادهای دفاع مقدس به واسطه مصاحبه با یادگاران فعال در حوزه دفاع مقدس ،همچنین بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی شهر اهواز اشاره کرد . در همین راستا دیداری با محمد حسین ملایی زمانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اهواز صورت گرفت .
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در خصوص این نویسنده لازم به ذکر است که سعید عاکف نویسنده و خاطره نویس ایرانی است که اغلب در مورد جنگ ایران و عراق می‌نویسد و کتاب‌های وی از پرتیراژترین کتب در زمینه دفاع مقدس بوده‌اند و حتی یکی از کتابهای او بنام خاک‌های نرم کوشک به چاپ دویست و بیست و پنجم نیز رسیداست و کتاب نسیم تقدیر ایشان برگزیده دهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس در سال ۱۳۸۵ شد. همچنین این کتاب در بخش خاطرات شفاهی همین جشنواره نیز مقام سوم را کسب کرد.
حق انتشار محفوظ است ©