شماره: 302118
1400/07/19
از قهرمانان خوزستانی در پارالمپیک توکیو تجلیل شد
از قهرمانان خوزستانی در پارالمپیک توکیو تجلیل شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، مسعود امینی معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از برگزاری مراسم تقدیر از افتخارآفرینان خوزستانی در پارالمپیک توکیو خبر داد.

مسعود امینی در این باره گفت: مراسم تقدیر از ورزشکاران و مدال آوران خوزستانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در پارک جزیره برگزار شد و در این مراسم از هاشمیه متقیان، صادق بیت سیاح، امان الله پاپی و فالح عیاشی تقدیر شد.
این مقام مسئول افزود: خسروی وفا رییس کمیته پارالمپیک، مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل بهزیستی، شهردار اهواز، رییس و اعضای شورای شهر اهواز و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این مراسم حضور داشتند.
همچنین محمود خسروی وفا رییس کمیته پارالمپیک در این مراسم گفت: در ورزش هم ما نقطه زن هستیم ، در پارالمپیک توکیو، کشور ترکیه با ۱۳۰ ورزشکار و ۱۳۰ میلیون جمعیت به ۲ مدال طلا رسید و چهل و یکم شد اما ایران با ۶۰ ورزشکار مقام سیزدهم را به دست آورد و ببینید چه ارزشی دارد وی افزود: به لطف خدا ورزش ایران توانمندی اش بالاتر از این هاست و نمونه آن را این روزها در کشتی جهان و المپیک دیدید. امیدوارم از این ظرفیت ها استفاده کنیم و پرچم ایران همیشه برافراشته باشد و مردم شادی داشته باشیم .
معاون شهردار افزود: رضا امینی شهردار اهواز نیز در بخشی از صحبت های خود در این مراسم، ورزشکاران مدال آور خوزستانی در توکیو را جزو سرمایه های ملی دانست و اظهارداشت: باید با افزایش سرانه های تفریحی و ورزشی در سطح شهر، زمینه را برای استعدادیابی هرچه بیشتر در میان جوانان و قهرمانان فراهم کنیم و این قهرمانان نشان دادند که نقص عضو دلیلی بر محدودیت نیست و در صورت وجود فرصت، این ورزشکاران می توانند برای نام کشورشان افتخار آفرینی کنند.

حق انتشار محفوظ است ©