شماره: 302557
1400/08/22
نصب پمپ ورتیکال در شهرداری منطقه ۴ اهواز
نصب پمپ ورتیکال در شهرداری منطقه ۴ اهواز

پوریا راهنورد مدیر منطقه ۴ گفت: با توجه به نزدیک شدن به بارش های فصلی تعمیر و بازسازی پمپ های دفع آبهای سطحی در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفت

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار : مدیر منطقه۴ با اعلام مطلب فوق اظهار کرد : بلوار ساحلی باداشتن پمپ ورتیکال و قرار گرفتن در موقعیت پمپاژ و دفع آبهای سطحی منطقه ۴ شهرداری اهواز ، به علت خرابی پمپ این ایستگاه در دستور تعمیر و نگهداری توسط معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفته است .

مدیر منطقه ادامه داد: شهرداری منطقه چهار تا کنون اقدامات زیادی برای آمادگی دفع آب های سطحی شامل لایروبی کانال ، لوله گذاری فاضلاب انجام داده که این مهم نیز ادامه خواهد داشت و هدف ما این است که امسال هیچ یک از معابر ما تجمع آب و آبگرفتی نداشته باشیم.
راهنورد گفت: در حوزه خدمات شهری اعتقاد داریم نباید برای رفع مسئولیت کار کنیم بلکه باید نگاه جهادی داشته باشیم تا با رفع مشکلات و معضلات موجود در بخش دفع آبهای سطحی و سایر امور رفاهی بتوانیم رضایت شهروندان را جلب کنیم .
وی در پایان گفت: با نصب این پمپ یک گام دیگر در جلوگیری از جاری شدن آب های سطحی در منطقه برداشته شد، ایستگاه پمپاژ تکمیل و در مدار قرار گرفت تا پمپاژ آب با سرعت بیشتری انجام می شود .

حق انتشار محفوظ است ©