شماره: 302713
1400/09/02
برگزاری برنامه بسیج خواهران به مناسبت هفته بسیج
برگزاری برنامه بسیج خواهران به مناسبت هفته بسیج

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از برگزاری یک برنامه فرهنگی ویژه خواهران بسیج حوزه امام علی (علیه السلام) در یادمان سردار شهید حاج علی هاشمی خبر داد.

    به گزارش امور ارتباطات سازمان آرامستان های شهرداری اهواز، موسی خنافره با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به کثرت اجرای برنامه در یادمان سردار شهید، حاج علی هاشمی به نظر می رسد سازمان در بخش فرهنگی و پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی عمل کرده است.
وی در این خصوص توضیح داد: با توجه به این که یکی از اهداف سازمان معرفی شهدای مدفون در گلزار شهداست، با توجه به کثرت برنامه های ارزشی در یادمان و همچنین یادمان سردار شهید، حاج علی هاشمی فرصت مناسبی جهت این وظیفه مهم بوجود آمده است.
خنافره با اشاره به برنامه روز گذشته خوهران بسیجی حوزه مقاومت امام علی (علیه السلام) عنوان داشت: در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین میرعلایی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج در مورد شهدا و امام شهدا ایراد کرد.
این مقام مسئول ضمن دعوت از سایر ارگان ها و سازمان های فرهنگی جهت استفاده هر چه بیشتر از فضای معنوی یادمان ابراز داشت: سازمان همه امکانات خود را جهت تجهیز یادمان بسیج کرده است.

حق انتشار محفوظ است ©