شماره: 303629
1400/11/09
راه اندازی مسیریاب سخن گو شهر اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز
راه اندازی مسیریاب سخن گو شهر اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز

راه اندازی مسیریاب سخن گو شهر اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز؛فاز دوم توسعه سامانه نقشه جامع همراه شهر اهواز به عنوان بستر اطلاعات جامع شهری با ارائه انواع خدمات مبتنی بر نقشه شامل: مسیریابی، جستجوی اماکن در دسته بندی های مختلف، مشاهده انواع نقشه های پایه، کسب و کارهای الکترونیک راه اندازی و رونمایی شد.

رئیس سازمان فاوا از قابلیت جدید این سامانه تحت عنوان «مسیر یاب سخنگو» خبر داد.

نقشه جامع همراه شهر اهواز یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توان به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست آورد و تا رسیدن به مقصد از راهنمای سخن‌گوی فارسی استفاده نمود.

ایشان در ادامه افزودند:این سامانه در 14 لایه مختلف اطلاعاتی شامل مراکز اقامتی و گردشگری، حمل و نقل و ترافیک، مراکز هنری، تفریح و سرگرمی، رستوران‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز خدمات اداری و ورزشی، مراکز آموزشی، مراکز فرهنگی و مذهبی، خدمات شهری، نیازمندی های متداول، با‌‌‌‌‌‌نک‌ها و رویدادهای ترافیکی آماده سازی گردیده است و برای تمامی همشهریان و گردشگران قابل دسترسی خواهد بود.

در پایان سید محمد پژوهیده ابراز امیدواری کرد که با ارائه این بسته نرم افزاری مبتنی بر نقشه و همکاری بیشتر مجموعه های مختلف شهری، شهروندان محترم بتوانند با تکمیل داده های اطلاعاتی و توصیفی شاهد توسعه سریع این خدمت و شکل گیری پایگاه اطلاعاتی نقشه محور در شهر باشیم و بسترهای ارتباطی لازم را برای تحقق شهر الکترونیکی فراهم آوریم.

لازم به ذکر است این سامانه به آدرس map.ahvaz.ir قابل دسترس برای تمامی همشهریان و گردشگران می باشد و برای استفاده بر روی گوشی های اندرویدی با نصب اپلیکیشن "نقشه همراه اهواز" از روی کافه بازار براحتی بارگذاری و نصب می شود.

لینک اپلیکیشن نقشه همراه اهواز: https://cafebazaar.ir/app/org.rajman.map.traffic.ahwaz/?l=fa

https://telegram.me/MapStore

 

حق انتشار محفوظ است ©