شماره: 304022
1400/12/04
منطقه سه قهرمان جام پیشکسوتان شهرداری اهواز شد
منطقه سه قهرمان جام پیشکسوتان شهرداری اهواز  شد

تیم فوتبال منطقه ۳ شهرداری اهواز قهرمان اولین دوره مسابقات فوتبال جام پیشکسوتان شهرداری اهواز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز حمید رعیتی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی ورزش اجتماعی شهرداری در اختتامیه مسابقات فوتبال جام پیشکسوتان شهرداری اهواز اظهار کرد: ورزش از جمله روش های مهم تکامل جسمانی ، روانی و اجتماعی محسوب می شود، شرکت درفعالیت های ورزشی افراد را به هم نزدیک می کند راه ها و فرصت های بسیاری را برای ماهر شدن در اجتماع فراهم می آورد، به طور کلی یک فرآیند آموزشی در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی برای فرد ایجاد می کند .

وی افزود: اولین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان برای افزایش روحیه نشاط و سرزندگی کارکنان بالای چهل سال شهرداری برگزار شد تا بتوانند در عرصه های مختلف اعم از کار و اجتماع فعال تر باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقات توجه بیشتر به پیشکسوتان شهرداری بوده و امیدوارم بتوانیم علاوه بر دهه فجر در مناسبت های دیگر مانند عید سعید غدیر و نیمه شعبان این مسابقات را برگزار کنیم.

رعیتی با اشاره به فضای شاد و همدلی حاکم بر مسابقات گفت: این مسابقات با حضور ۱۲ تیم از معاونت ها ، سازمان ها و مناطق شهرداری اهواز طی دو هفته برگزار شد و در نهایت تیم منطقه ۳ شهرداری توانست مقام قهرمانی را کسب کند و تیم های معاونت فرهنگی و منطقه ۱ رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

وی تاکید کرد: ان شالله بتوانیم با عملکرد و تلاش خود سبب افزایش روحیه نشاط و سرزندگی ابتدا در شهرداری و سپس در مردم و اجتماع افزایش پیدا کند

گفتنی است در پایان به تیم های برتر علاوه بر جام قهرمانی جوایزی نیز اهدا شد.
حق انتشار محفوظ است ©