شماره: 305147
1401/02/21
شهردار اهواز در مراسم تجلیل از نمازگزاران شهرداری: تقید به آموزه های دینی رنگ و بوی زندگی را متحول می کند
شهردار اهواز در مراسم تجلیل از نمازگزاران شهرداری: تقید به آموزه های دینی رنگ و بوی زندگی را متحول می کند

به همت سازمان بسیج و ستاد اقامه نماز شهرداری اهواز و با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نماز جماعت، از کارکنان نمونه شهرداری اهواز در امر نماز تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رساني شهرداری اهواز در این مراسم که با حضور حاج آقا بلادیان مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان، رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز و حجه الاسلام والمسلمین فرخی منش دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری
برگزار گردید از نمازگزاران نمونه این مجموعه همچون پاکبان نمونه نمازی،آنش نشان نمونه نمازی، باغبان نمونه نمازی،'راننده تاکسی نمونه نمازی، راننده اتوبوس نمونه نمازی و..... با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

رضا امینی شهردار اهواز در مراسم تجلیل از نمازگزاران شهرداری اهواز اظهار کرد: بر اساس روایتی از امام رضا(ع) اگر نماز ما درست و اول وقت نباشد سرنوشت کارهایی که انجام می دهیم مشخص نمی شود.

وی افزود: خوشبختانه در ۳۸ مرکز مربوط به شهرداری، مراسم نماز جماعت برگزار می شود و در شان جمهوری اسلامی و مردم مسلمان نیست که زمان نماز برسد اما در اداره ای امکان برگزاری نماز جماعت وجود نداشته باشد.

شهردار اهواز با ابراز خرسندی از تجلیل از نمازگزاران ادامه داد: افرادی که تجلیل می شوند و کسانی که با اعتقاد به نماز برای هر چه باشکوه تر برگزار کردن نماز جماعت تلاش می کنند، قطعا انسان های بزرگی هستند.

وی اظهار کرد: اعتقاد و تقید به آموزه های دینی که نماز در راس آنها قرار دارد، رنگ و بوی زندگی را متحول می کند و اقامه نماز اول وقت به فرموده شهید بهشتی راه برقراری نظم است که نیاز اساسی همه ما در همه ابعاد زندگیست.

امینی تاکید کرد: ایجاد انسجام و نظم با محوریت نماز جماعت سبب ایجاد تعلق سازمانی و احساس مسئولیت بهتر و انسجام سازمانی می شود تا به برکت نماز و دعای مردم در خدمت به شهروندان موفق باشیم.

گفتنی است در پایان با تقدیم لوح تقدیر و هدیه از نمازگزاران شهرداری اهواز تجلیل شد.
حق انتشار محفوظ است ©