شماره: 305383
1401/03/09
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز: ضرورت ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه و تره بار در اهواز
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز: ضرورت ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه و تره بار در اهواز

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز:
ضرورت ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه و تره بار در اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز علی اصغر اسداللهی معاون خدمات شهری در جلسه ای با محوریت بررسی راهکارهای مناسب جهت ساماندهی وانت بارها طی سخنانی اظهار کرد : ساماندهی وضعیت وانت‌بارها یکی از درخواست‌ها و مطالبات شهروندان اهوازی است که بایستی مورد اهتمام مجموعه مدیریت شهری باشد.

اسدالهی گفت :ساماندهی وانت‌بارها علاوه بر رفع آلودگی‌های بصری و رفع مشکلات ترافیکی نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ شهری و کاهش مشکلات ناشی از بهم‌ریختگی فضای شهر خواهد داشت.

وی افزود: با معضلات و پدیده‌های اجتماعی باید عالمانه برخورد کرد و از این رو سیاست مدیریت شهری ساماندهی وانت‌بارهاست و نه برخورد حذفی با آن‌ها.

معاون خدمات شهری شهرداری توضیح داد: راه‌اندازی بازارچه‌های هفتگی، فصلی و استفاده از ظرفیت‌های مناطق می‌تواند وضعیت فعلی را در کوتاه‌مدت بهبود بخشد.

وی در ادامه بیان کرد :ساماندهی وانت‌بارها یک کار بین بخشی است و امیدواریم با حمایت راهنمایی و رانندگی شاهد رفع این معضل باشیم.

اسداللهی با اشاره به این که مردم نیز در رفع مشکل وانت بارها با شهرداری و سایر دستگاه ها همکاری داشته باشند بیان کرد : طیف زیادی از مردم از این وانت بارها خرید می کنند و مردم باید در طرح های ویژه ساماندهی وانت بارها با ما همراه باشند .
وی در پایان گفت : فراوانی بازارچه‌های میوه و تره بار و افزایش دسترسی مردم ساکن در محلات به مایحتاج عمومی می‌تواند اقبال به وانت‌بارها را کاهش دهد.

حق انتشار محفوظ است ©