شماره: 305555
1401/03/23
رویکرد جدید سازمان عمران در تنوع خدمات رسانی به شهروندان
رویکرد جدید سازمان عمران در تنوع خدمات رسانی به شهروندان

مدیر عامل سازمان عمران گفت : جهت توانمندسازی مناطق هشتگانه و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گرامی ، این سازمان با عملکردی متفاوت و رویکردی جدید پا به عرصه خدمات رسانی گذاشته است.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران ، سعید سعیدی افزود : در سال جاری علاوه بر عملیاتهای تولید و اجرای آسفالت معابر که از عمده کارهای ذاتی این سازمان می باشد ، وارد فاز جدیدی از خدمات رسانی گردیده که شامل انجام عملیات زیرسازی و همچنین اصلاح و ترمیم زیرسازی معابری که دچار تخریب یا فرسودگی شده می باشد که این امر سبب کاهش بسیاری از مشکلات اجرایی مناطق هشتگانه شده است.
سعیدی در ادامه عنوان کرد : از جمله محلهایی که این سازمان تا بحال عملیات زیرسازی و اصلاح زیرسازی را انجام داده و یا در حال انجام آن می باشد می توان به خیابانهای کوی ملاشیه واقع در منطقه 5 ، خیابانهای کوی عین دو واقع در منطقه 6 ، خیابانهای بسیجیان کوی کیانشهر و اصلاح هندسی بلوار شهید هاشمی واقع در منطقه 2 و نیز میدان ورودی آرامستانها در منطقه 8 با مساحت کلی 50 هزار مترمربع اشاره کرد.
وی در انتها نیز گفت : این سازمان با تکیه بر توان فنی پرسنل پرتلاش خود آمادگی انجام پروژه های بزرگ عمرانی سطح شهر و حومه آن را دارد که می تواند سهم بسزایی در عمران و آبادانی شهر اهواز داشته باشد.
 

حق انتشار محفوظ است ©