شماره: 305608
1401/03/29
بررسی نحوه انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی تعدادی از چراغ های راهنمایی در سطح شهر اهواز
بررسی نحوه انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی تعدادی از چراغ های راهنمایی در سطح شهر اهواز

جلسه بررسی انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی تعدادی از چراغ های راهنمایی در سطح شهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه یررسی انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی چراغ های راهنمایی میدان نخل و نیز تقاطع خیابان شهید چمران و خیابان سیزده کیانپارس به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک و با حضور نماینده پلیس راهور کلانشهر اهواز، مدیر دفتر مطالعات و طراحی، مدیر کنترل ترافیک و جمعی از مدیران مربوطه در دفتر این معاونت، برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این نشست، مقرر شد به صورت مقدماتی فاز بندی چراغ راهنمایی تقاطع خیابان شهید چمران و خیابان سیزده کیانپارس به صورت شمال به جنوب و شرق، جنوب به شمال و غرب و نیز شرق به غرب و جنوب، تغییر یابد.

 عبدالامیر مجدم افزود: همچنین معین شد مسدودسازی مسیر غرب به شمال در میدان نخل انجام گردد و مسیرهای جاده ساحلی شرقی به بلوار ملیراه و دوربرگردان زیر پل شهید کجباف به عنوان مسیرهای جایگزین مورد بهره برداری قرار گیرند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان تاکید کرد: هرچه سریعتر اقدامات لازم جهت انجام تغییرات در فازبندی چراغ های راهنمایی تقاطع خیابان بهبهانی و خیابان اباذر، خیابان شریعتی و خیابان اباذر و نیز خیابان شهید چمران و خیابان پهلوان انجام گیرد.

حق انتشار محفوظ است ©