شماره: 305690
1401/04/06
پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اهواز نظام مند می شود
پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اهواز نظام مند می شود

    به گزارش سایت شهرداری اهواز جلسات هماهنگی برای نظامندی پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری شهرداری اهواز با حضور تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری ، معاونین خدمات شهری مناطق، مدیران مالی و مسئولین فضای سبز برگزار شد.

 

 مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری گفت: با دستور امینی شهردار اهواز و تاکید اسدالهی معاون خدمات شهری، نظام مند شدن پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری در دستور کار قرار گرفت و در این راستا جلساتی برای هماهنگی در خصوص وحدت رویه پرداخت حقوق ها برگزار شد.

 

تقی پور  اظهار کرد: این جلسات که بصورت جداگانه با معاونین خدمات شهری ، مسئولین فضای سبز ، مدیران امور مالی مناطق هشتگانه و پیمانکاران مربوطه در جهت وحدت رویه در پرداخت حقوق نیروهای خدوم و زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز مناطق هشتگانه شهرداری اهواز برگزار گردید.

 

وی ادامه داد: در پایان مقرر گردید نحوه پرداخت حقوق در زمان معین و پرداخت آیتم های حقوق طبق ابلاغیه های اداره کار و رفاه اجتماعی کشور در سال ۱۴۰۱ و همچنین با توجه به پرداخت حقوق و دستمزد کارگران بصورت کامل از سوی شهرداری،  پیمانکاران نیز موظف بوده در بکار گیری کارگران در یک شیفت کاری کامل نظارت مستمر داشته باشند.

 

گفتنی است این جلسات طی یک ماه گذشته برای ساماندهی پرداخت حقوق نیروهای خدوم و زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بصورت منظم تشکیل گردید.

حق انتشار محفوظ است ©