شماره: 306098
1401/05/08
در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مقابله با فروشندگان دام زنده و انبارهای ضایعاتی غیرمجاز مطرح شد؛ نارضایتی شهروندان و لزوم برخورد قانونی با متخلفین
در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مقابله با فروشندگان دام زنده و انبارهای ضایعاتی غیرمجاز مطرح شد؛ نارضایتی شهروندان و لزوم برخورد قانونی با متخلفین

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ ظهر امروز در پایان وقت اداری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت جمع آوری احشام و فروشندگان غیرمجاز دام زنده و انبارهای ضایعاتی غیرمجاز در سطح منطقه هفت در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد.

گفتنی است این جلسه با حضور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز، سرکلانتر شرق اهواز، معاون خدمات شهری منطقه هفت، مسئول سامانه ۱۳۷، مسئول حقوقی، مسئول اجرائیات و رئیس اداره‌ پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری اهواز در خصوص هماهنگی جهت جمع آوری فروشندگان دام زنده و احشام و همچنین انبارهای ضایعاتی غیرمجاز در سطح منطقه هفت، برگزار شد.
فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص توضیح داد: متاسفانه فروشندگان احشام زنده در سطح منطقه هفت بصورت غیرمجاز و خلاف قوانین شهری اقدام به سد معبر و فروش دام در معابر عمومی می نمایند که این موضوع علاوه بر نازیبایی های بصری باعث ایجاد نارضایتی شهروندان گردیده است.
وی در ادامه با اشاره به درخواست های مردمی در سامانه 137، اشاره کرد: یکی از بیشترین درخواست های مردمی ثبت شده در سامانه 137 جمع آوری دست فروشان و فروشندگان احشام در سطح منطقه هفت می باشد که این نشان از نارضایتی شهروندان از این موضع می باشد.
این مقام مسئول در منطقه هفت اظهار داشت: یکی دیگر از معضلات اصلی شهرداری منطقه هفت انبارهای ضایعاتی غیر مجار می باشد در محدوده شهری این منطقه می باشد که باعث ایجاد ناامنی و بی نظمی در سطح منطقه هفت شده است.
نجف پور وجود انبارهای ضایعاتی غیرمجاز در سطح منطقه هفت را یک چالش بزرگ عنوان و تصریح کرد: اقداماتی از طریق واحد حقوقی این مجموعه جهت پلمپ و جمع آوری انبارهای ضایعاتی از طریق مراجع قضایی صورت گرفته است و در روزهای آتی با اخذ مجوز با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
ایشان در پایان خاطرنشان کرد: این جلسه جهت هماهنگی میان بخشی و برون سازمانی در خصوص جمع آوری احشام در معابر اصلی و فرعی و همچنین برخورد قانونی با انبارهای ضایعاتی غیرمجاز در سطح منطقه هفت تشکیل شده است و بزودی عملیاتی مشترک در این راستا انجام خواهد شد.
حق انتشار محفوظ است ©