شماره: 306193
1401/05/12
جلسه ارزیابی و برنامه ریزی معاونت ها و مدیریت های منطقه هفت
جلسه ارزیابی و برنامه ریزی معاونت ها و مدیریت های منطقه هفت

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز ظهر امروز چهارشنبه مورخه دوازدهم مرداد ماه در پایان وقت اداری جلسه ارزیابی و برنامه ریزی جهت معاونت ها و مدیریت های سطح منطقه هفت با حضور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز، قائم مقام منطقه، معاون مالی و اقتصادی، معاون فنی و عمرانی، معاون خدمات شهری منطقه هفت، مسئول سامانه ۱۳۷، مسئول حقوقی، معاون ترافیک، مدیر برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و مسئول روابط عمومی در دفتر شهردار منطقه هفت برگزار شد.

فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص توضیح داد: معاونین، مدیران و مسئولین واحدها می بایست کما
فی السابق در راستای وظایف ذاتی خود و با تلاش مضاعف نسبت به توسعه و پیشبرد اهداف منطقه و همچنین رضایتمندی شهروندان از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
وی در ادامه با اشاره به درخواست های مردمی در سامانه 137، اشاره کرد: اولویت اول منطقه رسیدگی به درخواست های مردمی می باشد و واحدهای مربوطه علاوه بر اقدام فوری در این زمینه، نسبت به اعلام گزارش عملکرد در حوزه‌های خود در پایان هر ماه اقدام نمایند.
این مقام مسئول در منطقه هفت اظهار داشت: یکی دیگر از موضوع های قابل بحث، پروژه های فنی و عمرانی می باشد که می بایست باجدیت و تسریع پیگیری شوند.
ایشان در پایان خاطرنشان کرد: این جلسه جهت هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت شهری در منطقه تشکیل شده و انشاءالله باهمکاری و برنامه ریزی دقیق بتوانیم عملکردی قابل قبول و در شان منطقه هفت داشته باشیم.
حق انتشار محفوظ است ©