شماره: 306206
1401/05/14
جمع آوری نخاله های ساختمانی مسیر اصلی کوی الصافی
جمع آوری نخاله های ساختمانی مسیر اصلی کوی الصافی

فرامرز نجف پور از جمع آوری و نخاله برداری در کوی الصافی خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت از جمع آوری نخاله های موجود د مسیر اصلی کوی الصافی توسط معاونت خدمات شهری منطقه هفت خبر داد.

وی در این رابطه افزود: با توجه به حجم نخاله های موجود در این محله، معاونت خدمات شهری منطقه با استفاده از ماشین آلاتی که در اختیار دارد اقدام به جمع آوری و پاکسازی محل نموده است.
این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: متاسفانه افراد خاطی بدون توجه به اینکه باعث عدم آسایش شهروندان می شوند، اقدام به تخلیه غیر قانونی نخاله های ساختمانی در این محل می نمایند.
ایشان ضمن درخواست از عموم شهروندان در خصوص شناسایی و معرفی آنها به سامانه ۱۳۷، تصریح کرد: برخورد قانونی با متخلفان و برهم زنندگان نظم شهری یکی از اولویت های این منطقه می باشد و بطور جدی از طریق واحد حقوقی در حال پیگیری احکام قضایی در این زمینه می باشد.
نجف‌پور با بیان اینکه مکان های از پیش تعیین شده ای برای این امر وجود دارد، اظهار داشت: امیدواریم تا با همکاری رانندگان کامیونت و جحشه بتوانیم از هزینه های اضافی در خصوص جمع آوری نخاله های رها شده در شهر اهواز جلوگیری کنیم و در نهایت شهری آباد و بدون آلودگی بصری داشته باشیم.
شایان ذکر است، خودروهای خاطی بدون در نظر گرفتن قوانین تخلیه نخاله و حمل آنها به محل های از پیش تعیین شده تخلیه نخاله های در سایت صفیره، شبانه اقدام به تخلیه نخاله در محله های سطح کلانشهر اهواز می نمایند و متاسفانه این موضوع شهرداری اهواز را با چالش های متعدد مواجه نموده و همچنین باعث بروز مشکلات جدی برای همشهریان گردیده است.
حق انتشار محفوظ است ©