شماره: 306399
1401/05/29
جلسه سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری اهواز با معاونین مناطق هشتگانه
جلسه سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری اهواز با معاونین مناطق هشتگانه

جلسه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با معاونین شهرسازی مناطق هشتگانه به ریاست زارع زاده سرپرست معاونت شهرسازی و معماری تشکیل شد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز، سرپرست این معاونت در ابتدای جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) ابراز امیدواری کرد: با خدمت بی منت، جهادی و صادقانه به مردم بتوانیم در مسیر حسینی گام برداریم.
هدایت اله زارع زاده با اشاره به ضرورت تحقق درآمدهای شهرداری اظهار کرد: آنچه شهرداری ها را از دیگر ارگانها متمایز می کند آن است که این نهاد عمومی غیردولتی باید ضمن تامین هزینه های خود، به ارایه خدمات با کیفیت به شهروندان بپردازد.
وی تکریم ارباب رجوع را یکی از مسئولیت های مهم حوزه شهرسازی خواند و گفت: یکی از موانع تحقق این مسأله، احاطه نداشتن کارکنان به قوانین و مقررات است که سبب طولانی شدن کارها و معطلی شهروندان می شود. بنابراین تسلط نیروهای حوزه شهرسازی بر قوانین امری ضروری است.
معاون شهردار اهواز در پایان، مبارزه با تخلفات در ساخت و ساز را ضروری خواند و یادآور شد: البته در این زمینه سازمان نظام مهندسی ساختمان و اداره راه و شهرسازی نیز مسیولیت دارند که باید با همراهی و هماهنگی با ساخت و سازهای ناایمن برخورد قانونی کنیم و جلوی بسیاری از حوادث تلخ بعدی را بگیریم.
در این جلسه که مدیران ارشد حوزه معاونت شهرسازی و معماری شامل عبدالامیر بیت سیاحی مدیرکل شهرسازی، علیرضا امین راد مدیرکل دفتر طرح های توسعه شهری، علی عشیری رییس اداره کمیسیون ماده صد، سیدعلی عسکری سرپرست مدیریت طراحی شهری و معماری و معاونین شهرسازی و معماری و مسیولین ادارات ماده صد و ادارات ساختمانی حضور داشتند، حاضرین به بحث و گفتگو در خصوص مسایل مرتبط پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

حق انتشار محفوظ است ©