شماره: 306510
1401/06/04
معاون فنی عمرانی در میز خدمت این هفته شهرداری اهواز:آسفالت معابر بیشترین مطالبه مردمی
معاون فنی عمرانی در میز خدمت این هفته شهرداری اهواز:آسفالت معابر بیشترین مطالبه مردمی


معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی گفت: بیشترین مطالبه مردمی در میز خدمت مربوط به آسفالت معابر است.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز جمعه، چهارم شهریور در حاشیه برگزاری میز خدمت شهرداری اهواز در مصلی نماز جمعه اظهار کرد: مطابق هر هفته میز خدمت شهرداری اهواز در نماز جمعه با توجه به برنامه ریزی انجام شده این هفته توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری و سازمان های زیرمجموعه برگزار شد‌.

وی افزود: با توجه به اینکه عمده مشکل شهروندان و مطالبه آنها اسفالت معابر و مسائل مربوطه است دو مدیرعامل سازمان های عمران و نوسازی و بهسازی شهرداری اهواز نیز برای پاسخگویی و پیگیری درخواست های شهروندان در میز خدمت این هفته حاضر شدند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز ادامه داد: ازآنجاییکه آسفالت معابر در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، حفاری های صورت گرفت برای فاضلاب، آسفالت معابر و نوارهای حفاری و مسائلی که برای شهروندان ایجاد کرده اند بخش زیادی از درخواست های مردمی در میز خدمت را تشکیل داده است که امیدواریم با تمهیداتی که برنامه ریزی شده است تا پایان سال وضعیت آسفالت معابر را بهبود بخشیم.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال بخش اعظم مجموعه افتتاح های انجام شده را حوزه عمرانی تشکیل می داده اند و در آخرین هفته نیز با افتتاح زیر گذر جانباز و مسیر زردشت به مهرشهر ۱۳ دقیقه از لحاظ زمانی این مسیر کوتاه تر شده است که تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک و تسهیل تردد شهروندان خواهد داشت.

حسنیی با اشاره به تاثیر زیاد اصلاح هندسی جاده ساحلی و تعریض آن در کاهش ترافیک تصریح کرد: درخصوص تقاطع شهید کجباف( چهار شیر) پروژه ال ۳۰۰ نیز طبق وعده ی داده شده به بهره برداری رسید، خوشبختانه پیمانکار آخرین سطح آن یعنی ال ۴۰۰ نیز انتخاب شده است و امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال این مجموعه تقاطع به طور کامل به بهره برداری برسد.

حق انتشار محفوظ است ©