شماره: 306679
1401/06/13
با دستور شهردار اهواز مطالعات و طراحی بهسازی چهار ورودی شهرانجام می شود
با دستور شهردار اهواز مطالعات و طراحی بهسازی چهار ورودی شهرانجام می شود

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از اجرای پروژه مطالعاتی بهسازی چهار ورودی از هفت ورودی شهر به دستور شهردار اهواز خبر داد.

    به گزارش امور ارتباطات معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز، هدایت اله زارع زاده با اعلام این خبر گفت: این ورودی ها شامل ورودی اندیمشک در شمال، ورودی از سمت حمیدیه در غرب، ورودی از سمت خرمشهر از پل نورد تا سه راه خرمشهر در جنوب و ورودی از سمت ماهشهر در شرق اهواز هستند.


وی با اشاره به معیارهای انتخاب این ورودی ها اظهار کرد: معیار انتخاب در این پروژه، تردد کاروانهای راهیان نور، زائرین عتبات بویژه در ایام اربعین حسینی و مسیر ورود هموطنان عزیز از استانهای فارس، لرستان، چهارمحال و بختیاری و...است.


معاون شهردار اهواز ادامه داد: این مطالعات جنبه های مختلفی دارد که از آن جمله می توان به اصلاح هندسی، طراحی فضای سبز، روشنایی و حل موضوعات ترافیکی، ساماندهی مشاغل غیر رسمی و.... اشاره کرد.


زارع زاده بیان کرد: مشاور پروژه انتخاب شده که در آستانه شروع به کار است زمان این پروژه مطالعاتی هشت ماه بوده و انشاله عملیات اجرایی در سه ماهه نخست سال 1402 آغاز می شود.


وی در پایان گفت: این پروژه حسب دستور شهردار محترم اهواز جناب آقای امینی و اولویت گذاری انجام شده در شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی شهرداری پس از جمع بندی و کارشناسی های به عمل آمده اتخاذ شد.
 

حق انتشار محفوظ است ©