شماره: 306726
1401/06/14
14 عملیات در روز گذشته توسط آتش نشانان با موفقت به سرانجام رسید
14 عملیات در روز گذشته توسط آتش نشانان با موفقت به سرانجام رسید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 14 عملیات اطفا حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.


به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: سینزدهم شهریور ماه سال جاری ساعت 00 و 45 دقیقه حریق یک فروند قایق درون گاراژ در کوی انقلاب و حریق منزل مسکونی به علت سرایت شعله پیک نیک به وسایل منزل ساعت 11 و 22 دقیقه در منطقه پاداد با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.


وی افزود: عملیات مهار حریق منزل مسکونی ساعت 18 و 30 دقیقه در منطقه کیان آباد به علت اتصال کابل برق کولر، حریق منزل مسکونی ساعت 20 و 35 دقیقه در منطقه شهرک برق به علت اتصالی کنتور برق، حریق منزل مسکونی ساعت 22 و 48 دقیقه در منطقه کیانشهر به علت اتصالی کنتور برق و حریق منزل مسکونی ساعت 22 و 50 دقیقه در منطقه کمپلو شمالی به علت اتصالی کنتور برق با تلاش و شجاعت آتش نشانان اطفا شد.


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات، مصدومین تصادف یک دستگاه نیسان وانت با یک دستگاه خودرو تیبا، همچنین محبوسین درون آسانسور و حبس شدگان درون منازل در مناطق سپیدار، پردیس، کیان آباد، مرکز شهر، کیانشهر، کمپلو، کیانپارس و کوروش موفق عمل کرده و شهروندان را نجات دادند.

حق انتشار محفوظ است ©