شماره: 306770
1401/06/16
چهارمین کارگاه آموزشی ویژه مدیران ارشد شهرداری اهواز برگزار شد
چهارمین کارگاه آموزشی ویژه مدیران ارشد شهرداری اهواز برگزار شد

چهارمین کارگاه آموزشی ویژه مدیران ارشد شهرداری با حضور رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز برگزار شد.

 

به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز: این کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت پروژه سازمانی ویژه مدیران ارشد و با حضور رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز، احمد سراج عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین و مدیران ارشد، با تدریس روزبه کتب زاده از اساتید برجسته حوزه مدیریت و کنترل پروژه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی فجر برگزار شد.

 

شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به اینکه برای پیشرفت، تحول و توسعه در شهر اهواز باید در مدیریت شهری و شهرداری اهواز تحول ایجاد شود، افزود: یکی از مصادیق و ابزارهای تحول، الزامات مدیریت و آشنایی مدیران با طرح و پروژه است که در راس برنامه های آموزشی شهرداری، مدیریت پروژه به عنوان یکی از ارکان اصلی قرار گرفته است.

 

رضا امینی با بیان اینکه دوره های آموزشی مدیران با قوت در حال برگزاری است، اظهار کرد؛ حاصل این دوره آموزشی آشنایی مدیران با مدیریت پروژه برای تحول و پیشرفت در شهر می باشد.

 

وی در ادامه اظهارکرد: مدیران برای آشنایی با مصادیق، تعابیر، اصطلاحات، فرآیندها و ساختارهای مدیریت پروژه باید در این دوره ها شرکت کنند.

 

امینی با اشاره به اینکه برای دومین بار این کارگاه آموزشی ارائه شد و مورد استقبال مدیران قرار گرفت، بیان کرد: دوره های آموزشی را با قوت ادامه خواهیم داد تا جائیکه منطق کارشناسی و انتخاب طرح ها و پروژه ها توسط مدیران، حاکم شود و ما در مصرف بهینه منابعی که از ناحیه مردم تامین می شود به بلوغ خوبی برسیم.

 

سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری نیز یکی از مزیت های برگزاری این کارگاه آموزشی را نگاه یکسان و همزبانی در مفاهیم پروژه و مدیریت پروژه سازمانی بین مدیران شهرداری و شورای اسلامی شهر مطرح نمود.

روزبه کتب زاده مدرس کارگاه آموزشی مباحث مدیریت پروژه را تشریح و در مورد پورتفولیو، وظایف مدیر پورتفولیو، طرح، وظایف مدیرطرح، رویکردهای سازمان های موفق، ساختار وظیفه ای، ساختاربخشی، ساختارپروژه ای، ساختارماتریسی و مهارت‌های رهبری و رفتاری و ... توضیحاتی ارائه کرد.

 

گفتنی است این کارگاه آموزشی به مدت 2 روز از تاریخ 15 لغایت 16 شهریور ماه سال جاری در حال برگزاری است.

حق انتشار محفوظ است ©