اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1392
   مشاهده: 1357

  بهسازی پارک شهربازی اهواز تا پایان امسال اجرا خواهد شد

روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز اعلام کرد: بعد از ظهر امروز مدیرعامل این سازمان به همراه معاون مالی و اداری، مسئول امور قراردادها و معاون فنی و طراحی این سازمان از شهر بازی پادادشهر اهواز بازدید به عمل آورد.

     بابک محمدی ضمن اعلام بهسازی پارک شهربازی اهواز، بیان کرد: این پارک در ایام نوروز میزبان شهروندان عزیز و مهمانان نوروزی می باشد. لذا باید به صورت در خور و شایسته در اختیار همشهریان و مسافران گرامی قرار گیرد.

وی عنوان کرد: پارک شهربازی پاداد شهر، به عنوان یکی از قدیمی ترین پارکهای اهواز است که هر ساله در ایام عید میزبان شهروندان گرامی می باشد.

بابک محمدی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با بیان اینکه این پارک تا قبل از عید ساماندهی می شود در جمع غرفه داران حاضر، افزود: غرفه داران موظف هستند تا پایان امسال، نسبت به باسازی و رنگ آمیزی غرفه های خود اقدام لازم را به عمل آورند.

محمدی با اشاره و تاکید بر لزوم ارائه مجوز استاندارد غرف برای تمدید قرارداد سال جدید خاطر نشان کرد: غرفه هایی که تا پایان امسال مجوز استاندارد تمدید نشود، در سال جدید از بستن قرارداد در سال جدید با غرفه های مذکور جلوگیری خواهد شد.

روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز اضافه کرد: مدیرعامل این سازمان  در ادامه بازدید خود به بهسازی پارک، رنگ آمیزی جداول و نرده ها، نوسازی وسائل بازی و ب سیستم روشنایی اشاره کرد و گفت: موارد ذکر شده جهت ارائه خدمات مطلوب و بهره برداری هر چه بهتر همشهریان به صورت ظربتی تا پایان امسال اجرا خواهد شد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها