اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1391
   مشاهده: 1095

  ماه مبارک رمضان درشهرداری منطقه شش

محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان بین المللی قرآن کریم صبح دیروز  در فرهنگسرای علوی منطقه شش برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش در ایام پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ،ستاد صیانت و پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی منطقه شش برگزار شد .

درراستای گرامیداشت این ایام معنوی و نورانی و بهره گیری از فضایل آن مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان بین المللی قرآن کریم و جمعی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و مسئولین شهرداری منطقه شش و بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه یک شهرستان اهواز منطقه شش برگزار شد.

این گزارش می افزاید : این محفل نورانی که در سالن طبقه اول فرهنگسرای علوی برگزارشد با استقبال خوب اهالی نیز مواجه شد  این مراسم پر فیض و برکت با قرائت زیبای حافظان و قاریان بین المللی عقیل فریسات و ماجد نصیری معنویت بیشتری یافت  .

علاوه بر این محفل ، محفل دیگری در  عین دو در مسجد ابوالفضل العباس (ع) منطقه شش برگزار شد. اهالی عین دو که  دارای استعدادهای درخشان قرآنی و تواشیع خوانی در سطح کشور است  از این مراسم پر فیض و برکت استقبال استقبال کردند این محفل  با  قرائت زیبای قاری بنام عقیل فریسات  تواشیع خوانی سبطین و قرائت حافظ بین المللی حاج شجاع زویدات و مبتهل بین المللی  حسن چراغی حضار را  مستفیض نمودند .

 

برگزاری مسابقه فرهنگی ماه بندگی 1و2و3 بصورت هفتگی ویژه پرسنل و قرعه گشی و اهداء  جوایز پایان  هر هفته از دیگر برنامه های فرهنگی سطح منطقه شش می با    

 

شد .

 

در همین هفته نمایشگاه حجاب و عفاف وستاد اقامه نماز در قالب عکس و پوستر و شعار در سالن همکف منطقه شش دایر می شود و تا  پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت . مراسم ختم قرآن کریم توسط پرسنل نیز از دیگر برنامه های فرهنگی ماه مبارک در منطقه شش بود . 

 


نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار