اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1391
   مشاهده: 1053

  ماه مبارک رمضان درشهرداری منطقه شش

محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان بین المللی قرآن کریم صبح دیروز  در فرهنگسرای علوی منطقه شش برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش در ایام پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ،ستاد صیانت و پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی منطقه شش برگزار شد .

درراستای گرامیداشت این ایام معنوی و نورانی و بهره گیری از فضایل آن مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان بین المللی قرآن کریم و جمعی از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و مسئولین شهرداری منطقه شش و بنیاد شهید و امورایثارگران منطقه یک شهرستان اهواز منطقه شش برگزار شد.

این گزارش می افزاید : این محفل نورانی که در سالن طبقه اول فرهنگسرای علوی برگزارشد با استقبال خوب اهالی نیز مواجه شد  این مراسم پر فیض و برکت با قرائت زیبای حافظان و قاریان بین المللی عقیل فریسات و ماجد نصیری معنویت بیشتری یافت  .

علاوه بر این محفل ، محفل دیگری در  عین دو در مسجد ابوالفضل العباس (ع) منطقه شش برگزار شد. اهالی عین دو که  دارای استعدادهای درخشان قرآنی و تواشیع خوانی در سطح کشور است  از این مراسم پر فیض و برکت استقبال استقبال کردند این محفل  با  قرائت زیبای قاری بنام عقیل فریسات  تواشیع خوانی سبطین و قرائت حافظ بین المللی حاج شجاع زویدات و مبتهل بین المللی  حسن چراغی حضار را  مستفیض نمودند .

 

برگزاری مسابقه فرهنگی ماه بندگی 1و2و3 بصورت هفتگی ویژه پرسنل و قرعه گشی و اهداء  جوایز پایان  هر هفته از دیگر برنامه های فرهنگی سطح منطقه شش می با    

 

شد .

 

در همین هفته نمایشگاه حجاب و عفاف وستاد اقامه نماز در قالب عکس و پوستر و شعار در سالن همکف منطقه شش دایر می شود و تا  پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت . مراسم ختم قرآن کریم توسط پرسنل نیز از دیگر برنامه های فرهنگی ماه مبارک در منطقه شش بود . 

 


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها