اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1391
   مشاهده: 969

  سه شب محفل انس باقرآن در مساجد منطقه 8

همزمان با فرارسیدن ماه پر برکت رمضان ماه خیر ونزول قرآن ،سه محفل نورانی انس با قرآن در به همت معاونت اجتماعی وفرهنگی منطقه 8برگزاری شد .

همزمان با فرارسیدن ماه پر برکت رمضان ماه نزول قرآن ،سه محفل نورانی انس با قرآن به همت معاونت امور اجتماعی وفرهنگی منطقه 8برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8، موسایی سرپرست معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه 8 با بیان اینکه قرآن باید سر مشق همه فعالیتها باشد افزود: با همکاری معاونت اجتماعی وفرهنگی شهرداری مرکز ، سه محفل انس با قرآن در سه مسجد سطح منطقه بر گزار شد که در این مراسم قاریان و حافظان ممتاز بین المللی قرآن کریم به تلاوت آیات قرآن ،گروههای همخوانی و تواشیح وابتهال به اجرای برنامه پرداختند.

موسایی با بیان اینکه برگزاری محافل قرآن ومذهبی در روشنگری قشر عظیم جوانان موثر خواهد بود عنوان داشت :حضور جوانان در اینگونه محافل روشنگری ،هدایت وبیداری آنان را نسبت به بسیاری از مسائل بدنبال دارد .وی با اشاره به آثارو برکات قرآن کریم بیان داشت :برای دستیابی به آثار وبرکات قرآن جامعه به ویژه جوانان باید بیشتر با مفاهیم ودرس آموزی های گرانقد ر قرآن آشنا و مانوس شوند .

وی در ادامه گفت:با توجه به تاکیدات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در راه اندازی و استمرار نهضت انس با قرآن شهرداری چنین مراسم پر فیضی برگزار شد.

گفتنی است اولین محفل در حسینیه قشقائی های کوی فولادشهر و با حضور بانوان و قاریان مطرح کشوری خواهران و دو محفل دیگر در مسجد النبی کوی شهید باهنر و مسجد چهارده معصوم فاز2 پادادشهر برگزار شد و با استقبال پرشور جمع کثیری از مومنین و روزه داران در ماه خدا همراه بود و عاشقان مناجات با خدا ساعاتی را در این ایام پر برکت به تلاوت و توجه بیشتر به کلام نور بخش هدایت اختصاص دادند.


نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها