اخبار
 انتشار: 24 اسفند 1392
   مشاهده: 822

  بازديد اعضاي شوراي شهر از روند پيشرفت فرش گل هزار متري

روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز اعلام كرد: روز گذشته علي ناصري و حجت اله ..... اعضاي شوراي شهر اهواز، محراب فلسفي شهردار منطقه 7 و بابك محمدي مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز از پروژه فرش گل هزار متري بازديد به عمل آوردند.

بابك محمدي مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز افزود: عصر روز جمعه اعضاي شوراي شهر اهواز به همراه شهردار منطقه 7 از روند پيشرفت فرش گل هزار متري بازديد نمودند.

محمدي اضافه كرد: با توجه به فعاليت هاي شبانه روزي كاركنان اين سازمان و پيگيري هاي اعضاي شوراي شهر اين پروژه از پيشرفت 80 درصدي برخوردار مي باشد و به ياري خدا در روزهاي آينده آماده بهره برداري خواهد بود.

وي با اشاره به اضافه شدن  حدود 200 متر مربع حاشيه اين فرش گل به پروژه مذكور، عنوان كرد: با طراحي حاشيه اين فرش گل حدود 200 متر مربع به مساحت اين پروژه افزوده مي شود و در كل به 1200 متر مربع ارتقاء خواهد يافت. در اين پروژه از گل هاي سنسيو، آلترناتيو، سدوم سبز و قرمز، گازانيا و اطلسي بنفش، قرمز، صورتي، سفيد استفاده شده است.

محمدي با بيان اينكه اين فرش گل يكي از فرش گل هاي بزرك در كشور است، يادآور شد: طراحي اين فرش گل از سوي كارشناس هاي اين سازمان صورت گرفته و خوشبختانه با فعاليت كه از روند پيشرفت اين پروژه ديده مي شود در روزهاي آتي آماده بهره برداري خواهد بود.

محمدي هدف از اين طرح را ايجاد جلوه بصري زيبا در ساحل كارون و طراوت و شادابي شهر در ايام نوروز ذكر نمود و تاكيد كرد: ما بر آن شديم تا با اجراي طراح هاي مدرن و زيبا چهره شهر را تغيير داده و ميزبان خوبي براي هموطنان عزيزمان در ايام نوروز باشيم.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها