اخبار
 انتشار: 30 فروردین 1393
   مشاهده: 715

  تقدير از بهترين طرح ها و پيشنهادات جهت بهبود و ساماندهي فضاي سبز شهري

بابك محمدي مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز اعلام كرد: صبح امروز جلسه اي با حضور معاون خدمات شهري شهرداري اهواز و مسئولان فضاي سبز مناطق و نواحي و كارشناسان فضاي سبز اين سازمان برگزار شد.

در جلسه صبح امروز معاون خدمات شهري خطاب به مسئولان فضاي سبز مناطق و نواحي عنوان كرد: كارشناسان و مسئولان فضاي سبز مناطق و نواحي و كارشناسان سازمان پاركها مي توانند طرح ها، پيشنهادات و راه كارهاي خود را در خصوص فضاي سبز شهري به صورت مكتوب به سازمان پاركها تحويل داده و به سه نفر اول كه بهترين پيشنهاد و طرح را ارائه نموده اند سكه بهار آزادي به عنوان پاداش اهداء خواهد شد.

عليرضا عاليپور معاون خدمات شهري شهرداري اهواز ضمن تقدير از مسئولان فضاي سبز مناطق و نواحي و كارشناسان سازمان پاركها و فضاي سبز، اضافه نمود: شهروندان اهوازي و هموطنان عزيزي كه در عيد نوروز مهمان كلان شهر اهواز بودند، رضايتمندي خود را از فضاي سبز موجود و تغيير چهره شهر با اجراي پروژه هاي فضاي سبز به خصوص فرش گل 1200 متري اعلام نمودند.

محمدي مديرعامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز افزود: هدف از اجراي اين جلسه ارائه طرح ها و پيشنهادات از سوي مسئولان فضاي سبز مناطق و كارشناسان سازمان پاركها ست زيرا، اطلاعات، اشراف و شناسايي مشكلات از سوي مسئولان مناطق و كارشناسان سازمان نسبت به پيرامون فضاي سبز بيشتر مي باشد.

وي همفكري و همكاري را در اولويت كارهاي سازمان دانست و خاطر نشان كرد: ترغيب كارشناسان به ارائه پيشنهادات و راه كار هاي مناسب در خصوص حفظ و نگهداري از فضاي سبز شهري و آماده سازي بستري براي عنوان مشكلات از سوي كارشناسان سازمان پاركها و مسئولان فضاي سبز مناطق و نواحي را مي توان از ديگر اهداف اين جلسه ذكر كرد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها