اخبار
 انتشار: 09 اسفند 1396
   مشاهده: 560

  برگزاری نشست هم اندیشی با متخصصان و اساتید دانشگاه جهت ارتقاء سرمایه گذاری و مشارکت مردمی در شهر اهواز

      نشست آسیب شناسی سرمایه گذاری در اهواز با حضور دکتر آرمان از متخصصان سرمایه گذاری کشور سه شنبه در سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردمی  شهرداری اهواز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری اهواز ، در این نشست که با حضور مدیران و پرسنل این سازمان برگزار شد ، امیر صفی خانی رییس سازمان ضمن تشکر از حضور دکتر آرمان و همکاری ایشان با شهرداری اهواز اظهار داشت : یکی از رویکردهای اصلی شهرداری اهواز جذب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان و توسعه کلانشهر اهواز است .

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های اقتصادی شهرداری اهواز ادامه داد: باید زمینه حضور و انگیزه لازم جهت حضور سرمایه گذاران فراهم و مشکلات سرمایه گذاران با همکاری سایر نهادها مرتفع شود . یکی از برنامه های ما ، فراهم کردن تمهیدات لازم برای به حداقل رساندن این فرآیند ها می باشد . برای پذیرش سرمایه گذار باید بسترهای لازم آماده شود ، بنابراین برای ایجاد این آمادگی ، باید مجموعه ی سازمان آموزش های لازم جهت جذب بخش خصوصی را دریافت و اجرا کنند .

امیر صفی خانی در پایان گفت: از همه فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران دعوت می کنیم برای توسعه شهر اهواز و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مشارکت داشته باشند و مطمئن باشند شهرداری اهواز کلیه ی حمایت های لازم را در این خصوص انجام خواهد داد .

در ادامه دکتر آرمان طی سخنانی با تشریح وضعیت موجود اقتصادی در کشور ، اظهار داشت: نقدینگی ها را می توان به سمت تولید و توسعه هدایت کرد و از تورم و عوارض دیگر نیز جلوگیری کرد.

این فعال اقتصادی در پایان گفت: همیشه علاقه به مسایل خوزستان و اهواز بوده ام و در ادوار گذشته نیز تلاش هایی انجام داده ام . در خصوص آسیب شناسی حوزه سرمایه گذاری به همراه چند تن از نخبگان گزارش جامعی آماده شده است که فکر می کنم برای شروع حرکت سرمایه گذاری در اهواز مناسب باشد . وی در پایان برای هر گونه همکاری در خصوص سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرد.

گفتنی است دکتر آرمان فارغ التحصیل دکترای اقتصاد از دانشگاه دولتی ایتالیا و رئیس سابق اداره مطالعات و بررسی های اقتصادی بورس تهران و اساتید دانشگاه بوده است وی نماینده نظارت امور اقتصادی و دارایی در هیئت امناء حساب ذخیره ارزی ، مشاور اقتصادی شهرداری تهران بوده و در حال حاضر مشاور اقتصادی بنگاه های بزرگ اقتصادی است.

نویسنده خبر: ز. صالحی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها