اخبار
 انتشار: 23 اسفند 1396
   مشاهده: 337

  برنامه ریزی اجرای پروژه ها و طرح های حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز

 

    از طریق سازمان مشارکت های مردمی و سرمایه گذاری، پروژه ها و طرح های حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برنامه ریزی شد.

 به گزارش سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز، نشستی با حضور لویمی معاون حمل و نقل و ترافیک ، حسینی زاده مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی و صفی خانی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در محل سازمان برگزار شد.

 صفی خانی با اعلام این خبر افزود: با توجه به تاکید و اهتمام شهردار  اهواز  مبنی بر انجام پروژه ها از طریق سرمایه گذاری ، در خصوص اطلاعات پروژه های حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و نحوه اجرای آنها بحث و تبادل نظر شد.اقداماتی انجام خواهد شد.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با اشاره به پروژه های مورد توافق بیان کرد: این پنج پروژه و طرح شامل احداث پارکینگ طبقاتی ، احداث ایستگاههای اتوبوس مکانیزه، احداث پل های عابر پیاده مکانیزه در سطح شهر، اجرای طرح پارک حاشیه ای هوشمند (طرح پارکبان هوشمند) و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است.

صفی خانی ادامه داد: معاونت حمل و نقل و ترافیک موظف است اطلاعات فنی پروژه های فوق الذکر شامل جانمایی مکان های مناسب و مورد مطالعه جهت احداث پارکینگ طبقاتی و مشخصات فنی پل های عابر پیاده را تهیه کند و سازمان اتوبوسرانی اولویت بندی مکان های احداث و طرح و مشخصات فنی ایستگاههای مکانیزه را تهیه کند.

وی در پایان گفت: با توجه به اهمیت این طرح ها در خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حوزه حمل و نقل و ترافیک ، طرفین در این جلسه بر هماهنگی و تسریع جهت انجام فراخوان این پروژه ها تاکید کردند .

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها