اخبار
 انتشار: 03 خرداد 1393
   مشاهده: 499

  تبريك مديرعامل سازمان پاركها به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر

روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز اعلام كرد: بابك محمدي مديرعامل سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري اهواز سوم خرداد سالروز آزاد سازي خرمشهر را به هموطنان گرامي و مردم غيور و شهيد پرور خوزستان تبريك گفت.

وي با بيان جمله تاريخي حضرت امام (ره) كه فرمودند خرمشهر را خدا آزاد كرد، افزود: مردم خرمشهر در هشت سال جنگ تحميلي با رشادت ها و جان فشاني هاي خود به مردم جهان نشان دادند كه ايستادگي و ايمان به خدا رمز پيروزي و موفقيت شان در جنگ حق عليه باطل مي باشد.

بابك محمدي مديرعامل سازمان پاركها و فضا سبز شهرداري اهواز ذكر كرد: فرزندان غیور ایران زمین که هرگز جدا شدن بخشی از خاک وطن را به وسیله ی متجاوزان بر نمی تافتند، از همان ابتدا همه ی تلاش و کوشش خود را برای بازپس گیری هرچه زودتر خرمشهر آغاز کردند. اما فرمان محکم و قاطع امام خمینی مبنی بر اینکه «خرمشهر باید آزاد شود»، روح تازه ای را در کالبد رزمندگان ایرانی دمید و آنها با عزمی راسخ تر از گذشته تمام همت خود را برای به انجام رساندن فرمان پیر و مقتدای خویش بکار بستند.

ايشان در آخر خاطر نشان كرد: سوم خرداد سالروز مقاومت، ایثار و پیروزی بر همه هموطنان گرامي و بخصوص مردم غيور خرمشهر مبارك باد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها