اخبار
 انتشار: 02 اردیبهشت 1397
   مشاهده: 1269

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: 50 دستگاه اتوبوس جدید درون شهری به بخش خصوصی واگذار می شود

اتوبوس های جدید ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز به متقاضیان و بهره برداران بخش خصوصی واگذار می شوند .
به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: واگذاری 50 دستگاه اتوبوس صفرکیلومتر اسکانیا مدل پارسین بر اساس مصوبه هیئت محترم وزیران شروع شده و تا آخرین اتوبوس ادامه دارد.
سید کوروش حسینی زاده افزود: پیرو سیاست واگذاری امور اجرایی به بخش غیر دولتی و کاهش تصدی گری دولت به منظور افزایش کارایی، بهره وری و بهبود وضع اتوبوسرانی و نقل و انتقال مسافر، کلیه اتوبوس های جدید در ازای پرداخت 5/17 درصد از قیمت کل با شرایط مندرج در آگهی فراخوان عمومی انجام می شود.
وی در ادامه ارزش ریالی هر دستگاه اتوبوس را 5.624.400.000 ریال عنوان کرد و گفت: متقاضیان می بایست مبلغ 5/17درصد از قیمت کل اتوبوس یعنی معادل 984.270.000 ریال را پرداخت کنند که 50 درصد آن نقد و مابقی به صورت اقساط هشت ساله دریافت می شود.
حسینی زاده در پایان خاطرنشان کرد: واجدین شرایط می توانند برای دریافت اسناد فراخوان به واحد حراست یا امور قراردادهای سازمان اتوبوسرانی واقع در بلوار قدس جنب مجتمع قضایی مراجعه و یا از طریق سامانه اینترنتی اداره قراردادهای شهرداری اهواز به آدرس peymankar.Ahwaz.ir با رعایت شرایط سامانه تهیه کنند.
یادآور می شود 52 دستگاه اتوبوس اسکانیا مدل پارسین در روزهای پایانی سال 96 وارد سازمان اتوبوسرانی اهواز شد که هم اکنون زمینه واگذاری آن به بخش غیر دولتی فراهم شده است.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها