اخبار
 انتشار: 11 اردیبهشت 1397
   مشاهده: 268

  رییس شورای اسلامی شهر: فلسفه انقلاب اسلامی زمینه سازی ظهور است

     به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری روز گذشته مراسم افتتاحیه تالار شهید علی جمالپور و گرامیداشت روز کارگر متقارن با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز در این مراسم ضمن تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه و گرامی داشت روز کارگر و نیز ابراز خرسندی از نامگذاری این تالار به نام شهید علی جمالپور توسط شورای نام گذاری گفت:جایگاه شهید علی جمالپور جایگاه رفیع و بلندی است و افتخار شهر اهواز این است که این تالار به نام ایشان نام گذاری شده است.

محمد جعفر فلسفی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا خطاب به کارگران پاکبان حاضر در مراسم گرامی داشت روز کارگر گفت:امروز که حضور شما در مراسم افتتاح تالار شهید علی جمالپور تقارن یافت با این نام گذاری،انشالله آن تاثیر را هم در روحیات ما و شما بگذارد.

وی همچنین با اشاره به درپیش بودن نیمه شعبان و اعیاد شعبانیه خطاب به مدیران،مسئولین و پاکبانان حاضر در مراسم گفت:فلسفه وجودی انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور امام عصر (عج) است و این مهم است که همه ی ما چگونه میخواهیم زمینه ساز این ظهور باشیم.

در ادامه این مراسم شهردار اهواز ضمن تقدیر و تشکر از همه ی کسانی که در ساخت و بازسازی این تالار تلاش کردند گفت:بهانه های متعددی برای  برگزاری این مراسم داشتیم.مناسبتهایی همچون افتتاحیه این سالن به مناسبت بازسازی ونام گذاری،روز عزیز کارگر،روز معلم ،هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)،ایام شوراها،روز خلیج همیشه فارس،ایام شعبانیه و در پیش بودن اعیاد شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت (عج)  که انشالله همه ما شیعه و رهرو این عزیز باشیم و در ماه مبارک رمضان نیز که در پیش است،این توفیق را داشته باشیم که در شب قدر آنچه خداوند شامل حال بهترین بندگانش میکند شامل حال همه ی حاضرین در سالن بشود.

وی در خاتمه گفت:در هفت ماه گذشته بعد از جشنهای دهه مبارک فجر که میزبان همه ی شاغلین در بخش پسماند،فضای سبز و اجراییات بودیم این دومین مراسمی است که به مناسبت روز گرامی داشت مقام کارگر در خدمت این عزیزان هستیم و انشالله خداوند این توفیق را بدهد که بر اساس وظایفی که بر عهده داریم بتوانیم به درستی انجام وظیفه بکنیم.

گفتنی است این مراسم صبح روز گذشته بمناسبت گرامی داشت روز کارگر و افتتاح تالار شهید علی جمالپور با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران،ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر اهواز،شهردار اهواز ،مدیران شهرداری و همچنین با حضور علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز برگزار شد که در پایان به 16 نفر از کارگران منتخب نمونه شاغل در مناطق 8 گانه جوایز نفیسی اهدا شد.

معاون خدمات شهری در همین رابطه به سایت شهرداری اهواز گفت:این انتخاب بر اساس پایش علمی وتعیین شاخص هایی برای انتخاب کارگر نمونه در میان بیش حدودا 2500 نفر پاکبان که به صورت فعال در سطح تمامی مناطق شهرداری اهواز مشغول به کار هستند، با هماهنگی معاونین خدمات شهری مناطق صورت پذیرفت.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها