اخبار
 انتشار: 31 اردیبهشت 1397
   مشاهده: 1294

  معاون توسعه و پشتيباني سازمان قطار شهري اهواز معرفي شد

به گزارش روابط عمومي سازمان قطارشهري اهواز، در مراسمي با حضور مديرعامل ، دكتر لويمي معاون حمل و نقل ترافيك ، معاونان و مشاوران و پرسنل اين سازمان، اميد صبري پور به عنوان معاون توسعه و پشتيباني سازمان قطار شهري اهواز منصوب شد.

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان قطارشهري اهواز در مراسمي با حضور شاهین زاده مديرعامل سازمان، لويمي معاون حمل و نقل ترافيك، معاونان و مشاوران و پرسنل اين سازمان، اميد صبري پور به عنوان معاون توسعه و پشتيباني سازمان قطار شهري اهواز منصوب شد. مهندس شاهين زاده مديرعامل سازمان ضمن تبريك حلول ماه مبارك رمضان و تقدير از زحمات دكتر بروايه، معاونت پيشين مالي و اداري سازمان، مهندس صبري پور را نيرويي جوان و توانمند معرفي كرد و گفت: با حضور وی، پتانسيل جديدي به مجموعه ي سازمان اضافه خواهد شد و ما مسير تعالي را در كنار هم تا رسيدن به اهداف در نظر گرفته شده، طي خواهيم كرد.

اميد صبري پور نيز با ابراز خرسندي از حضور در مجموعه ي قطار شهري اهواز، اظهار اميدواري كرد: انشالله در كنار هم و با همكاري هم گام هايی رو به جلو داشته باشيم و مردم بتوانند از مزاياي مترو اهواز كه خواسته ي برحقشان است، هر چه زودتر بهره مند شوند. گفتنی است در اين مراسم دكتر لويمي معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري اهواز ،محبوبي معاون فني و بهره برداري و بروايه مدير حقوقي و معاون پيشين مالي اداري سازمان قطار شهري اهواز به ايراد سخن پرداختند.

نویسنده خبر: م. یزدانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها