اخبار
 انتشار: 19 تیر 1397
   مشاهده: 722

  20 دستگاه اتوبوس جدید وارد ناوگان حمل و نقل عمومی اهواز شد

   بیست دستگاه اتوبوس کولردار اسکانیا به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری اهواز اضافه شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا): دومین مرحله از اتوبوس های جدید کولردار با حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر اهواز در قالب بیست دستگاه وارد چرخه حمل و نقل عمومی اهواز شد.
سیدکوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز با اعلام این خبر افزود: تحقق کامل طرح توسعه ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر اهواز از رویکردهای مهم شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر است و رساندن وضعیت حاضر ناوگان به حد مطلوب و استاندارد از برنامه هایی است که با جدیت از سوی شهرداری دنبال می شود.
حسینی زاده خاطرنشان کرد: بیست دستگاه اتوبوس جدید اسکانیا (مدل پرشین) در هفته جاری و هشت دستگاه اتوبوس با مشارکت بخش خصوصی در اردیبهشت ماه ، به چرخه حمل و نقل عمومی کلانشهر اهواز اضافه شده است که امیدوار هستیم کیفیت خدمات ارائه شده با افزوده شدن تعداد اتوبوسهای بیشتر تحقق پیدا کند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی به اهداف شهرداری اهواز برای افزایش اتوبوس اشاره کرد و گفت: کاهش زمان انتظار مسافر، توسعه حمل و نقل عمومی، کاهش بار ترافیکی و هزینه سفر های درون شهری، کاهش استفاده از خودرو های تک سرنشین و مقابله با پدیده آلودگی هوا از مهمترین اهداف اجرای پروژه وارد کردن اتوبوس جدید با امکانات مناسب رفاهی در اهواز است.
وی با اشاره به مسیرهایی که اتوبوس جدید به آنها اضافه شده است اظهار کرد : بیست دستگاه اتوبوس جدید اسکانیا به مسیرهای گلستان ، بقایی ، شهرک برق ، مجاهد ، فرهنگ شهر ، شهرک دانشگاه ، ملاشیه ـ گلدشت ، شهرسالم ، سعدی ، سیصد دستگاه ، سپیدار ، فاز چهار کوی ملت ، زرگان ـ فدک ، کوی رمضان ، باهنر ، سلطان منش ، استیشن ، حفاری ـ آغاجری ، زیباشهر ـ لوله سازی ، زیتون کارمندی ـ ملی راه اضافه شده است و در حال حاضر مشغول خدمات دهی به شهروندان محترم می باشد و تلاش می شود در روزهای آینده اتوبوس های بیشتری به ناوگان اضافه شود.
حسینی زاده در ادامه تصریح کرد: استقبال از حمل و نقل عمومی با ارائه کیفی خدمات ، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی دارد و هرچه سطح این خدمات با کیفیت بالاتری ارائه شود به همان میزان استقبال عمومی در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بیشتر خواهد شد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها