اخبار
 انتشار: 06 مرداد 1397
   مشاهده: 263

  ایستگاه های مکانیزه دارای کولر جدید می شوند

  کولر ایستگاه های مکانیزه به همت شهرداری و سازمان اتوبوسرانی اهواز در حال تعویض هستند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) سیستم های سرمایشی و برودتی تمامی ایستگاه های مکانیزه مسافر در سطح کلانشهر اهواز تعویض و به جای آن کولر جدید نصب می شود.
محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات افزود: به همت شهرداری و سازمان اتوبوسرانی از هفته گذشته تعویض کولرهای فرسوده کلیه ایستگاه های مکانیزه آغاز شده و سیستم سرمایشی و تهویه هوای جدید نصب می شود.
نصیری فر گفت: در راستای رفاه بیشتر شهروندان محترم در این روزهای گرم سال که متآسفانه گرمای شدید و ریزگردها را شاهد هستیم  با تلاش واحد خدمات سازمان اتوبوسرانی ، کولر بیست ایستگاه مکانیزه تعویض و مورد بهره برداری قرار گرفتند .
وی با اعلام اینکه نصب باقی کولرها همچنان ادامه دارد افزود: ایستگاه های واقع در پایانه شهید فهمیده، آزادگان ، باغ معین ، امانیه ، شهید بندر، فلکه فرودگاه ، منازل ارتش فاز 4 ، پادادشهر دارای کولر نو هستند و کولر ایستگاه های باقی مانده در اسرع وقت نصب و اورهال خواهند شد.
مدیر اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی در ادامه خاطرنشان کرد: نصب کولرهای جدید در شرایط اقتصادی موجود اقدامی با اهمیت است که برای افزایش رضایت مندی و تکریم شهروندان محترم از سوی شهرداری اهواز صورت گرفته که از عموم همشهریان عزیز درخواست می شود در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها