اخبار
 انتشار: 13 مرداد 1397
   مشاهده: 232

  اولین جلسه شورای معاونین سازمان اتوبوسرانی اهواز برگزار شد

اولین جلسه شورای معاونین سازمان اتوبوسرانی اهواز با تشریح فعالیت ها و دیدگاه های سازمان برگزار شد .
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا): جلسات شورای معاونین بصورت هفتگی تداوم خواهد داشت و اقدامات صورت گرفته توسط معاونین مورد بررسی قرار می گیرد .
سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان گفت : در اولین جلسه شورای معاونین جدید سازمان اتوبوسرانی با تشریح سیاست ها و برنامه های سازمان در دفتر معاون اجرایی و با محوریت حمل و نقل و بهبود تردد شهروندان برگزار شد.
حسینی زاده در این جلسه که روز پنجشنبه برگزار شد بر کنترل تردد اتوبوس ها تأکید کرد و افزود : ماموران کنترل موظف به انجام وظیفه ذاتی خود یعنی نظارت دقیق بر تردد اتوبوس ها بر اساس زمانبندی مشخص شده هستند .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در خصوص مسائل فنی اتوبوس گفت : پیگری و تعمیر اتوبوس ها با قید فوریت باید انجام شود و خرابی هر اتوبوس در کمترین زمان ممکن رفع و به چرخ حمل و نقل بازگردد.
وی با اشاره به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس و لزوم آماده سازی واحدهای مختلف سازمان خاطرنشان کرد : تجهیز و رنگ آمیزی ایستگاه های مکانیزه ، نصب کولر جدید ، پاکسازی پوسترهای تبلیغاتی و ایجاد فضای متبوع در کلیه ایستگاه های مکانیزه و غیره مکانیزه در دستور کار قرار گرفت.
در پایان کلیه مدیران و مسئولین واحدها به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در جهت بهبود وضعیت و همچنین رفع موانع و مشکلات موجود پرداختند و حسینی زاده مدیرعامل سازمان ضمن استماع موارد راهکارها و دیدگاه های خود را بیان کرد .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها