اخبار
 انتشار: 24 آذر 1393
   مشاهده: 423

  طرح بزرگ آموزش اطفاء حریق به دانش آموزان اهوازی

طرح آموزش اطفاء حریق در سطح مدارس کلانشهر اهواز توسط مربیان مجرب سازما ن آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز.
به گزارش روابط عمومی سازمان اتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز:نجفی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی با اعلام این مطلب افزود:هدف از اجرای این طرح آشنایی دانش آموزان با سرفصلهای ایمنی اطفاء حریق بوده وسعی نمودیم تا با انتقال این آموزشها به مدارس همزمان با بالا بردن سطح ایمنی در مدارس ،دانش آموزان را در مواجه با حوادث آماده نماییم.
وی همچنین اظهار داشت:دانش آموزان با فراگیری آموزش های ایمنی می توانند ترویج کنندگان خوبی در منزل وخانواده خود بوده ودرارتقاء سطح آمادگیهای عمومی در مبحث ایمنی واطفاء حریق گامهای موثری بر دارند.
وی افزود:این طرح آموزشی به مدت 20هفته در غالب 200مدرسه که 100مدرسه آن دخترانه و100تای دیگر پسرانه می باشند.بصورت روزانه دو مدرسه وهر مدرسه ای به مدت 2 ساعت دانش آموزان آن آموزش های لازم را فرا خواهند گرفت.
متوسط دانش آموزانی که در هر مدرسه آموزش خواهند دید170 نفر که در مجموع34 هزار دانش آموز اهوازی از آموزش های لازم جهت بالا بردن سطح ایمنی در جامعه همچنین مباحثی چون مبانی حریق،شناخت خاموش کننده ها،ایمنی گاز،زلزله وامدادونجات آموزش خواهند دید.
وی در پایان گفت:تمامی این اقدامات وآموزشها رایگان ودر جهت بالا بردن فرهنگ عمومی افراد هنگام مواجه شدن با حوادث می باشد تا همگی شاهد شهری ایمن وبدون حادثه باشیم.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها