اخبار
 انتشار: 29 مهر 1397
   مشاهده: 690

  برگزاری جلسه توجیهی تدوین بودجه سازمانهای شهرداری اهواز

   جلسه توجیهی فرآیند تدوین بودجه سال 98 سازمانهای وابسته شهرداری اهواز با حضور نمایندگان حوزه های مالی و برنامه ریزی این سازمانها و کارگروه تدوین بودجه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در محل سالن جلسات دفتر شهردار برگزار شد.

ابراهیم نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز در این جلسه گفت: باتوجه به اینکه سرجمع بودجه سازمانهای وابسته در بودجه شهرداری اهواز لحاظ می شود لازم است منبع تامین اعتبار پروژه ها اعم از منابع سازمان یا شهرداری در ستون مربوطه به دقت تکمیل شود.

وی افزود: علاوه بر فرمت فعلی وزارت کشور، بودجه 98 به صورت آزمایشی در قالب فرمت بودجه ریزی بر مبنای طبقه بندی اقتصادی نیز تهیه خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز خاطر نشان کرد: مصوبه شورای شهر در مورد بودجه همه سازمانها و اصلاحیه و تفریق آن الزامی است و از مشکلات قانونی بعدی پیشگیری خواهد کرد و لازم است نماینده منتخب شورای اسلامی شهر در شورای هر سازمان برگه تعادل بودجه سازمان مربوطه را امضا کند.

وی تاکید کرد: بر اساس بخشنامه وزارت کشور، پرداخت حق الجلسه در ساعات اداری ممنوع می باشد و در خارج از ساعات اداری نیز فقط در قالب کمیسیون های ذکر شده در بخشنامه وزارت کشور موضوعیت دارد.

در این جلسه فرمت تهیه بودجه سال 1398 سازمانهای وابسته شهرداری اهواز ابلاغ و توضیحاتی در این خصوص ارائه شد و مقرر گردید سازمانهای وابسته تا پایان آبان ماه بودجه پیشنهادی خود را تهیه و به معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارسال نمایند.

نویسنده خبر: مرتضی فاطمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها