اخبار
 انتشار: 07 آبان 1397
   مشاهده: 212

  اقدامات حوزه خدمات شهری در مقابله و دفع آبهای سطحی

    معاون خدمات شهری از بازسازی، تعمییر و تحویل پمپهای دفع آبهای سطحی به برخی از مناطق خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات حوزه معاونت خدمات شهری  علیرضا عالی پور این خبر گفت: یک دستگاه دیزل پمپ واقع در ایستگاه کارگر در محدوده منطقه 5 شهرداری تعمیر و         راه اندازی شد تا  به این ترتیب ضمن تسریع در روند جمع آوری و تخلیه آبهای سطحی ناشی از بارش نزولات آسمانی شاهد کاهش آبگرفتگی در روزهای بارانی در محدوده فرهنگشهر، شهرک رزمندگان و خیابان 22 بهمن  باشیم.

وی افزود: همچنین یک دستگاه پمپ 6 اینچ در خیابان 6 رشد در منطقه 5 کار گذاری  شد که این اقدام باعث روان سازی عملیات شوتینگ آبهای سطحی به سمت ایستگاه کارگر خواهد شد.

معاون خدمات شهری در ادامه با بیان اینکه یک دستگاه پمپ اس دی  تحویل منطقه 3 شهرداری شده است، افزود: با نصب این پمپ در فاز 4 کوی ملت (بلوار شهید صبحی)  نیز شاهد کاهش نسبی آبگرفتگی در صورت بارشهای احتمالی خواهیم بود.

این مقام مسئول همچنین از تحویل 2 دستگاه پمپ دفع  آبهای سطحی به شهرداری منطقه 4 خبر داد و گفت:  با توجه به اینکه در بارندگی های اخیر شاهد حجم وسیعی از آبگرفتگی در محدوده گلستان حد فاصل ابتدای بلوار فروردین تا نبش خیابان رفیش بودیم  لذا با تحویل این پمپ ها از سوی واحد دفع آبهای سطحی به شهرداری منطقه 4 امیدوار هستیم شاهد کاهش آبگرفتگی معابر در این محدوده باشیم.

علیرضا عالی پور  معاون خدمات شهری در پایان خاطر نشان ساخت: ما در حوزه خدمات شهری از تمامی توان و ظرفیت های خود استفاده خواهیم کرد  تا ضمن مرتفع کردن معضلات  موجود در حوزه های مختلف  به ویژه در بخش آبهای سطحی می توانیم با کاهش مشکلات گام موثری در جهت رضایتمندی شهروندان عزیز اهوازی برداریم.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها