اخبار
 انتشار: 13 آبان 1397
   مشاهده: 333

  سرویس دهی 50 دستگاه اتوبوس در راهپیمایی 13 آبان امسال

  راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار توسط ناوگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز به صورت رایگان سرویس دهی شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز همگام با مردم همیشه در صحنه اهواز در راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند.
سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: سرویس دهی رایگان به دانش آموزان، دانشجویان و آحاد مردم همیشه در صحنه اهواز از ساعت 7:30صبح روز 13 آبان از نقاط مختلف کلانشهر اهواز آغاز شده است.
حسینی زاده در حاشیه راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی خاطرنشان کرد: خدمات دهی ناوگان سازمان اتوبوسرانی با 50 دستگاه اتوبوس به صورت رفت و برگشت تا پایان راهپیمایی در ساعت 30/11 ادامه داشت .
وی گفت : پرسنل سازمان اتوبوسرانی اهواز همچون سالهای گذشته در این تظاهرات شرکت کرده و با نصب بنر جلو اتوبوسها و با سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت خود را از شیطان بزرگ ابراز داشتند.
وی ضمن گرامیداشت 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی افزود : سیزدهم آبان هر سال ، یادآور سه رخداد مهم در تاریخ ایران اسلامی است. تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ ، که هر کدام در شکل گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کردند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در ادامه تصریح کرد : هویت هر سه اتفاق در یوم اللّه سیزده آبان ، مبارزه با استکبار بود که یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است و به همین دلیل، این روز به یاد ماندنی روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار نامیده می شود.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها