اخبار
 انتشار: 14 آبان 1397
   مشاهده: 710

  مسابقه تصویر سازی با عنوان پدافند غیرعامل در سایه حماسه حسینی

  به گزارش اداره ارتباطات حوزه معاونت خدمات شهری همزمان با هفته پدافند غیرعامل مسابقه تصویرسازی با عنوان "پدافند غیرعامل در سایه حماسه حسینی" با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز، شهرداری منطقه یک و معاونت خدمات شهری در هنرستان حضرت خریجه (س) به اجرا در آمد.

در این رویداد که با حضور پررنگ هنرجویان رشته طراحی و گرافیک  هنرستان حضرت خدیجه (س) به وقوع پیوست، هنرجویان در 15 گروه  دو نفره ایده ها و طرح های خلاقانه خود را با محوریت پدافند غیرعامل خلق و به نمایش گذاشتند.

فرامرزی مدیر بحران و پدافند غیر عامل در حاشیه  برگزاری این مراسم گفت: بر کسی پوشیده نیست که رعایت اصول پدافند  غیرعامل برای کاهش آسیب پذیری و تهدیدات امروزی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: کشور ما در معرض بیشترین تهدیدات در حوزه های مختلف از جمله نظامی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و مدیریت شهری قرار دارد و لذا لزوم بستر سازی و آموزش در سطوح پایه و فرهنگ سازی بسیار احساس می شود.

مدیر بحران و پدافند غیرعامل با مهم دانستن امر آگاهی بخشی عمومی در مقوله های مختلف پدافند غیرعامل و مدیریت بحران اضافه کرد: مردم می بایستی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران را جزئی از امور روزمره و ضروریات زندگی خود بدانند، از این جهت شهرداری اهواز با مناسب دیدن بسترها و پتانسیل های موجود در فضاهای آموزشی ضمن جلب مشارکت شهروندان در فرآیند آگاهی رسانی عمومی اقدام به برگزاری مسابقه تصویر سازی با محوریت پدافند غیر عامل در گرامی داشت هفته پدافند غیر عامل کرد.

همچنین در پایان این مسابقه به انتخاب هیئت داوران به 5 اثر برگزیده از میان آثار جوایزی به رسم یاد بود اهداء شد.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها