اخبار
 انتشار: 16 آبان 1397
   مشاهده: 490

  پایان خدمات رسانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه

  یک هفته از اربعین امام حسین (ع) گذشت و خدمات دهی سازمان اتوبوسرانی در مرز بین المللی چذابه تا شهر اهواز انجام می شود.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) پس از یکماه سرویس دهی در مرز بین المللی چذابه عملیات حمل و نقل زائران اربعین حسینی (ع) با موفقیت به پایان رسید.
محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: با توجه به اینکه یک هفته از اربعین امام حسین (ع) می گذرد و تردد زوار از مرز چذابه به شرایط عادی خود بازگشته ، سازمان اتوبوسرانی اهواز کم کم به پایان سرویس دهی خود نزدیک می شود.
نصیری فر در همین ارتباط افزود : طی یک ماه گذشته سازمان اتوبوسرانی اهواز زائران اربعین را بین پایانه مرزی و پارکینگ خودرو ها به طول 5 کیلومتر و به صورت شبانه روزی جابجا کرده است .
وی اضافه کرد: با توجه به جلسه ستاد اربعین در مرز چذابه مقرر شد که سازمان اتوبوسرانی از پایانه مرزی تا اهواز را سرویس دهی کند که بر همین اساس در روزهای 12 ، 13 و 14 آبان ماه با بیش از 20 دستگاه اتوبوس باقیمانده زائران را از مرز چذابه به اهواز منتقل کرد.
 این مقام مسئول ضمن تشکر از زحمات همکاران گفت: هم اکنون در پایان مراسم اربعین سید و سالار شهیدان ، جا دارد از یکایک همکاران بخصوص اتوبوسرانان زحمتکش که با از خود گذشتگی فراوان در بدترین شرایط آب و هوایی سرویس دهی کردند تقدیر و تشکر کنم.
وی یاد آور شد: خدمات دهی سازمان اتوبوسرانی اهواز در مرز بین المللی چذابه از پانزدهم مهرماه آغاز شد که پس از یک ماه سرویس دهی شبانه روزی و رایگان در پانزدهم آبان ماه به کار خود پایان داد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها