اخبار
 انتشار: 05 بهمن 1393
   مشاهده: 558

  بیانیه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز

به گزارش (رسارا) ، محمد رستم منش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: اقدام وقیحانه و بی شرمانه نشریه شارلی ابدو فرانسه در هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) ، جلوه ای دیگر از دشمنی عمیق و کینه توزی دشمنان اسلام را به نمایش گذاشت و بی‌شک دلهای یک‌ونیم میلیارد مسلمان سراسر جهان را جریحه‌دار نموده و بار دیگر خروش عظیم پیروان پیامبر رحمت و رأفت را به منصه ظهور درآورده است.

این حرکت نشانگر اسلام هراسی و عجز توهین کنندگان در مقابله با اسلام است که نه تنها نتوانسته موجب تحقیر مسلمانان جهان شوند، بلکه این اسلام است که روز به روز گسترش می یابد.

اینجانب بهمراه پرسنل خدوم سازمان اتوبوسرانی اهواز هم صدا با ملت مسلمان ایران، این عمل ننگین و ضدبشری که عملا حاکی از نقض آشکار حقوق مسلمان در سراسر جهان است را محکوم کرده و دفاع از آرمان های دین مبین اسلام و پیامبر صلح و دوستی"حضرت محمد(ص)"، ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد.

وی در پایان از تمامی مدیران عامل محترم اتوبوسرانی های سراسر کشور خواست تا اعتراض خود را به این عمل ننگین ابراز نموده و در این حرکت خودجوش ملت سهیم باشند.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها