اخبار
 انتشار: 26 آبان 1397
   مشاهده: 699

  گزارش مناطق هشتگانه از روند تدوین بودجه 1398 شهرداری

   جلسه هفتگی هماهنگی تدوین بودجه 98 شهرداری با حضور مهندس نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، روسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق و حوزه برنامه ریزی معاونت ها و ادارات کل مستقل برگزار شد.

در این جلسه روسای ادارات برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مناطق ضمن ارائه گزارش از روند تدوین بودجه در مناطق به بیان سوالات و دیدگاههای خود پرداختند.

ابراهیم نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز در ادامه این جلسه ضمن تاکید برلزوم مستند سازی از کلیه مراحل تدوین بودجه افزود: با توجه به زمان تعیین شده برای تکمیل فرم های ظرفیت سنجی، ارزیابی موضوعی هزینه ها، وضعیت پروژه های عمرانی و فرمت منابع درآمد و هزینه های جاری، مناطق هرچه سریعتر فرم های مربوطه را تکمیل و به معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ارسال نمایند.

وی افزود: لازم است جلسات کمیته تدوین بودجه مناطق به ریاست مدیر منطقه تا پایان فرآیند تدوین بودجه به صورت هفتگی تشکیل و گزارش آن به معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ارسال شود.

معاون برنامه ریزی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز تاکید کرد: تسلط به قوانین مرتبط با شهرداری باید در دستور کار همه افرادی که در شهرداری مسئولیتی می پذیرند باشد چرا که ملاک عملکرد همه ما قوانین موضوعه و اسناد بالا دستی است.

وی افزود: براساس بند 8 ضوابط حقوق و دستمزد بخشنامه بودجه 98 شهرداری های کشور و ابلاغ های قبلی هر گونه تامین اعتبار برای ردیف حق الجلسات منوط به رعایت بخشنامه  ابلاغی وزارت کشور است که در بخشنامه مربوطه کمیسیون ها، کمیته ها و کارگروه های  تصریح شده در قوانین و مقررات مشخص شده و پرداخت حق الجلسه محدود به برگزاری جلسات در خارج از وقت اداری شده است.

 

نویسنده خبر: مرتضی فاطمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها