اخبار
 انتشار: 26 بهمن 1393
   مشاهده: 482

  خدمات سازمان اتوبوسرانی در راهپیمایی یوم الله22بهمن

 مدیر اداره روابط عمومی گفت ، پس از خاتمه مراسم راهپیمایی سرویس دهی برگشت از بلوار آیت الله بهبهانی در مقابل مصلی مهدیه امام خمینی (ره) انجام شد.

   به گزارش اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) ، به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ناوگان سازمان اتوبوسراني اهواز به راهپیمایان به صورت رایگان و با تمام ظرفیت سرويس دهي نمود.

سید علی مولایی گفت : امسال با توجه به ایجاد شرایط بد جوی و وجود ریزگردها و گرد و خاک و تغییر مسیر راهپیمایی ، سازمان اتوبوسراني اهواز در روز چهارشنبه از ساعت 7:30 بامداد از ميادين‌، پايانه‌ها‌، شهرك‌ها و همچنين پايگاه‌هاي بسيج و مساجد تحت پوشش ستاد نماز جمعه اقدام به انتقال شهروندان به مبادي راهپيمائي در خیابان سلمان فارسی کرد.

مولایی اظهار کرد برنامه ریزی لازم جهت به ‌کار‌گیری کل ناوگان حسب دستور مدیر عامل محترم سازمان جناب آقای رستم منش از کلیه خطوط سطح شهر به منظور انتقال اقشار مختلف مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه کلانشهر اهواز به نزدیکترین نقطه به مبداء راهپیمایی صورت پذیرفت.

 مدیر اداره روابط عمومی گفت ، پس از خاتمه مراسم راهپیمایی سرویس دهی برگشت از بلوار آیت الله بهبهانی در مقابل مصلی مهدیه امام خمینی (ره) انجام شد.

وی در پایان با اشاره به تلاش های صورت گرفته گفت ، سازمان اتوبوسرانی همه تلاش خود را به کار گرفت تا به راهپیمایان یوم الله22بهمن سرویس مناسبی ارائه نماید. و جهت این امر مهم 2دستگاه امداداتوبوس بهمراه خودروهای گشت وبازرسی ، در محل سرویس دهی مستقر شدند تا در مواقع مورد نیاز وارد عمل شوند.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها