اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 357

  بازديد عضو شوراي اسلامي شهر اهواز از محلات و پروژه هاي عمراني اهواز 

 سيد محسن موسوي زاده، عضو شوراي اسلامي شهر اهواز از محلات و پروژه هاي عمراني اهواز بازديد ميداني به عمل آورد .
به گزارش روابط عمومي سازمان خدمات موتوري  شهرداري اهواز ، سيد محسن موسوي زاده عضو شوراي اسلامي شهر اهواز به همراه آقاي علي منصوري ، مدير عامل سازمان خمات موتوري شهرداري اهواز از محلات و پروژه هاي عمراني اهوازبازديد کردند .
درطي اين بازديد جمعي از اهالي  محلات مشکلات و درخواست هاي خود را  با  عضو شوراي اسلامي شهر مطرح کردند.
 در اين بازديد عضو شوراي شهر به تلاش و کوشش کارکنان شهرداري اهواز براي رفع مشکلات اشاره کرد و گفت: تمامي مسائل و موانع موجود که با من مطرح کرديد مورد پيگيري جدي قرارخواهد گرفت .
در اين بازديد که بيش از شش ساعت به طول انجاميد، پروژه هاي عمراني  شهر که توسط سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز در حال انجام هستند نيز مورد بررسي و مشاهده قرار گرفتند .
سيد محسن موسوي با قدرداني از  تلاش ها و زحمات علي منصوري و کارکنان سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز، افزود: سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز به عنوان نوک پيکان خدمات رساني عمراني  شهر اهواز در شرايط اقتصادي امروز نقش مهمی را به خود اختصاص داده است و مي تواند به عنوان الگويي براي ساير سازمان هاي خدمت رسان شهر اهواز باشد .
علي منصوري در اين بازديد ضمن ارائه گزارش و اطلاعات لازم در رابطه با پيشرفت پروژه ها گفت: تلاش داريم تا از فرصت خدمت رساني به مردم حداکثر استفاده از زمان را ببريم.
وي با اشاره به پيشرفت  90 درصدي  کل پروژه هاي عمراني در دست اقدام سازمان خدمات موتوري  افزود: با برنامه ريزي هاي بعمل آمده تا پايان سال1397 شاهد بهره برداري و افتتاح پروژه هاي عمراني شهر  اهواز در آستانه عيد نوروز خواهيم بود.
وي در پايان از حضور ميداني آقاي سيد محسن موسوي ، سپاس و قدرداني کرد.

نویسنده خبر: احسان سنجری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها