اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1397
   مشاهده: 216

  پیام تقدیر معاون شهردار از عوامل خدماتی و فرهنگی شهرداری اهواز

   حضور بی نظیر و پر افتخار یکایک ایرانی ها در بزرگترین جشنواره فجر انقلاب چهل ساله به حدی خیره کننده بود که جا دارد ملت بزرگ ایران را بهترین هنرمند و خلق کننده زیباترین جلوه های ویژه نامید.

روز گذشته جشنواره فجر انقلاب چهل ساله در خیابان های ایران به نمایش گذاشته شد و جای هیچ شکی باقی نمانده است که ملت بزرگ ایران شایسته دریافت تنها سیمرغ بلورین این جشنواره هستند.

امام راحل خمینی کبیر(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) در حالی چهل منزل یکی پس از دیگری امت را رهبری کردند که استکبار جهانی چشم دیدن حتی یک صحنه از پیشرفت ها و سربلندی ایران را نداشت و اما خواست و مشیت الهی بر پیروزی و اقتدار ایران اسلامی بود.

روز گذشته پیرمرد اهوازی می گفت شرایط معیشتی سختی دارم اما با اعتقاد راسخ مانند چهل سال قبل آمدم و چگونه نمی آمدم در حالی که امروز گل هست و چهل سال قبل گلوله بود.

و اما به نوبه خود از همه کارگران زحمت کش خدمات شهری، رانندگان اتوبوس و تاکسی، عوامل آتش نشانی، همکاران در امور ارتباطات و سازمان های فرهنگی اجتماعی ورزشی و بسیج و زیباسازی و همچنین مناطق 8 گانه شهرداری اهواز که با زحمات شبانه روزی خود سهم خود را در این جشنواره بزرگ ملی به خوبی ادا کردند و ستاد اجرایی چهلمین فجر انقلابی شهرداری اهواز را سربلند کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها