اخبار
 انتشار: 06 اسفند 1397
   مشاهده: 748

  فراخوان سرمایه گذاری شهربازی بزرگ ربیع اهواز منتشر شد

   رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از انتشار فراخوان عمومی پروژه شهربازی ربیع  خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی امیر صفی خانی با اشاره به ضرورت احداث این پروژه بیان کرد: در راستای افزایش امکانات و توسعه فضاهای تفریحی، فرهنگی، رفاهی جهت مردم اهواز و با توجه به نیاز و ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهر، احداث یک شهربازی در مقیاس ملی با استاندارد های روز دنیا با توجه به مصوبه اخذ شده از هیات عالی سرمایه گذاری در دستور کار شهرداری اهواز با مشارکت بخش خصوصی قرار گرفت .

وی ادامه داد: محل احداث این شهربازی در پارک ربیع دربلوار ساحلی شرقی بین پل پنجم و ششم در زمینی به مساحت 6 هکتار احداث خواهد شد که 5 هکتار زمین شهربازی و یک هکتار پارکینگ در نظر گرفته شده است .

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با اشاره به جزئیات این پروژه اذعان کرد: شهربازی ربیع از جدیدترین و متنوع ترین وسایل بازی با کاربرهایی همچون شهربازی سرپوشیده به مساحت 1200 متر مربع جهت دستگاه های الکترونیکی و رایانه ای، رستوران، فست فود با حجم تقریبی سرمایه گذار  80 میلیارد تومان ساخته خواهد شد .

صفی خانی افزود: در فاز اول پروژه بیشتر از 13 وسیله ی بازی بسیار مهیج  در قسمت شهربازی در نظر گرفته شده که یکی از جذابترین آنها چرخ و فلک 90 متری است که با اشراف به رودخانه کارون بلندترین چرخ و فلک کشور خواهد بود . همچنین در فاز های بعدی آن تفریحات آبی و ساحلی نیز به پروژه اضافه خواهد شد .

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز با دعوت از سرمایه گذاران گفت: آگهی این فراخوان در مورخ 97/12/1 ، 97/12/8، 97/12/15 در روزنامه های کثیر الانتشار منتشر می شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز واقع در ملی راه – خیابان زاویه – جنب مجتمع تفریحی فرهنگی فجر – سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی مراجعه کنند.

وی در پایان مهلت شرکت در این فراخوان را تا  97/12/21 اعلام کرد.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها