اخبار
 انتشار: 14 اسفند 1397
   مشاهده: 328

  برگزاری دومین جلسه كارگروه سرمايه گذاري شهرداريهای کشور

  رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از تشكيل دومين جلسه كارگروه سرمايه گذاري شهرداريها در سازمان شهرداری ها و دهياريهای کشور با موضوع اصلاح شيوه نامه سرمايه گذاري شهرداريها خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز، امیرصفی خانی با بيان این خبر گفت: در دومين جلسه كارگروه سرمايه گذاري شهرداريها مقرر شد اصلاح شيوه نامه    سرمايه گذاري شهرداريها ابلاغي سال 1391 مورد بازنگری قرارگرفته و مواردی که نیاز به قانون نداشته باشد اصلاح شود.

وي افزود: هدفگذاری دوم در این کارگروه اصلاحات بنیادی و اساسی در زمینه تصویب قوانین و       آیین نامه مربوط به سرمایه گذاری و مشارکت می باشد.

وي افزود: با توجه به اعلام آقای دکتر کوشش تبار مدیر کل محترم دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعضاء كارگروه از ميان شهرداران کل کشور بر اساس علاقمندی خود شهرداران انتخاب شد تا بتوان مشكلات حوزه سرمايه گذاري درکلیه شهر ها با طبقه بندی جمعیتی مختلف را احصا کرده و نسبت به رفع موانع و ارايه راهكارهاي مختلف اقدام نمایند .

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز اضافه كرد: اعضاء كارگروه سرمايه گذاري شهرداريها ، شهرداران محترم دزفول، اهواز ، قم، اروميه، بروجرد، خميني شهر، ورامين، گلستان و پاكدشت می باشند و دفتر امور اقتصادي و خدمات مالي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور وظيفه هماهنگي و جمع بندي نظرات كارگروه را بعهده دارد و مقرر شده بمنظور رفع موانع سرمايه گذاري در شهرداريها و استفاده از تجارب و ظرفيت هاي کارشناسی شهرداريها، جلسات كارگروه بطور منظم هر ماه یکبار كارگروه تشكيل شود و به تناسب موضوعات مطروحه در جلسات آینده ، سایر شهرداریها نیز در این جلسات حضور خواهند داشت .

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها